Najlepsze znaleziska eShopu: 5 gier, które koniecznie musisz odkryć!

Sklep internetowy Switcha może być czasami ciemnym i ponurym miejscem. Jest pełen prawdziwych perełek, ale mnóstwo niechlujnych gier, oszustw i podróbek może zamienić te cuda w igłę w stogu siana.

Odkryj mało znane gry w sklepie internetowym Nintendo Switch

Aby pokazać, że nadal istnieją dobre gry, nasz producent wideo Alex wyruszył na poszukiwanie perełek. Aby to zrobić, wybrał pięć losowych gier eShop (których nie recenzowaliśmy na stronie) i przetestował je w nadziei, że znajdzie rzadki klejnot. Czy mu się udało? Aby się tego dowiedzieć, musicie obejrzeć powyższy film.

Nie jest niespodzianką stwierdzenie, że Alex podczas tej przygody zbadał pełen zakres jakości eShopu i jest skłonny dać rekomendację lub recenzję na koniec każdej wersji próbnej. Obejrzyj więc wideo (lub obejrzyj dłuższy oryginalny strumień), aby sprawdzić, czy nadal można natknąć się na samorodek w eShopie.

Jeśli odkryłeś w eShopie perełkę, której w Nintendo Life jeszcze nie testowaliśmy, może to być dobra rekomendacja dla naszej serii „Gry, które przegapiliśmy”. Poniżej znajdziesz najnowszy wybór czytelników.

Czy kiedykolwiek przypadkiem odkryłeś coś wspaniałego w eShopie? Być może wypróbowałeś jedną z gier testowanych przez Alexa. Daj nam znać w komentarzach.

o autorze

Jim dołączył do Nintendo Life w 2022 roku i pomimo upierania się, że The Minish Cap to najlepsza gra Zelda i jego niezachwianej miłości do prequeli Gwiezdnych Wojen (tak, naprawdę), od tego czasu nadal pisze wiadomości i artykuły na temat tej witryny.

Źródło: www.nintendolife.com