Najlepsze wiosenne oferty gier na PC w Epic Games Store

Wiosenna wyprzedaż w Epic Games Store rozpoczęła się dzisiaj i oferuje duże zniżki na setki gier na PC, a także oferty specjalne, takie jak dodatkowe nagrody i oferty bezpłatnych gier do 28 marca. Wiosenna wyprzedaż w Epic Games Store obejmuje jedne z najlepszych gier roku 2023, a nawet nowości z roku 2024. Jedna z naszych ulubionych gier z zeszłego roku, Alan Wake 2, kosztuje teraz 40 dolarów (wcześniej 50 dolarów), co czyni ją świetną okazją do zdobycia uznania tytuł horroru. Prince of Persia: The Lost Crown to kolejna łatwa rekomendacja, zwłaszcza gdy jest w promocji za jedyne 30 dolarów (było 50 dolarów). The Lost Crown to nie tylko jedna z najlepszych metroidvanii ostatnich lat, ale także jedna z najlepszych gier tego roku.

Najlepsze oferty

Kolejna świetna metroidvania, Ultros, jest również dostępna w promocji Epic za 20 dolarów (zwykle 25 dolarów). Recenzent GameSpot, Alessandro Barbosa, przyznał Ultros 8/10, stwierdzając, że jego psychodeliczna grafika, struktura pętli czasowych i unikalne pomysły na rozgrywkę wynoszą grę „poza podstawy metroidvanii i pomagają jej wyróżnić się w gatunku jako coś odrębnego. » Inne godne uwagi oferty w ramach wiosennej wyprzedaży w Epic Games Store obejmują EA Sports FC 24 za 14 dolarów (było 70 dolarów) oraz strzelanki z otwartym światem Avatar: Frontiers of Pandora za 42 dolarów (było 70 dolarów) i Dead Island 2 za 33 dolarów (zamiast 60 dolarów). Możesz także zaoszczędzić na perełkach takich jak Inscryption, RoboCop: Rogue City, Ghost Runner 2 i nie tylko. Sprawdź poniższe linki, aby zapoznać się z listą naszych ulubionych ofert lub przejrzyj całą wyprzedaż w Epic Games Store.

Darmowe gry i nagrody

Chociaż podczas wyprzedaży możesz tanio kupić wiele gier, Epic oferuje także darmowe gry. I jak zwykle Epic zaczyna mocno. Deus Ex: Mankind Divided i The Bridge to pierwsze dwie gry, które możesz teraz zdobyć za darmo i będą dostępne do 21 marca. Następnie Call of the Wild: The Angler i Invincible Presents: Atom Eve będą kolejnymi darmowymi grami od 21 do 28 marca. Wszelkie bezpłatne gry, które dodasz do konta Epic Games Store, będą Twoje na zawsze.

Wreszcie, Epic zwiększa stawkę Epic Rewards do 10% w przypadku wszystkich kwalifikujących się zakupów podczas wyprzedaży. Wszystkie punkty Rewards są natychmiast dodawane do salda nagród Twojego konta po sfinalizowaniu zakupów. Saldo możesz wykorzystać do zakupu innych gier, zawartości DLC i aplikacji w sklepie Epic Games Store. Epic Rewards to darmowy program, do którego automatycznie rejestrowane są wszystkie konta Epic Game Store.

Kalendarium i wnioski

Wiosenna wyprzedaż 2024 w Epic Games Store trwa do 28 marca, godz. 8:00 czasu PT / 11:00 czasu wschodniego. Aby uzyskać więcej ofert na gry na PC, odwiedź witrynę stowarzyszoną GameSpot: Wielką wiosenną wyprzedaż Fanatical oraz wiosenną wyprzedaż Green Man Gaming. Jak zapewne już słyszeliście, Steam uruchomił coroczną wiosenną wyprzedaż. Wybraliśmy najlepsze ogólne oferty z wiosennej wyprzedaży Steam, a także najlepsze oferty gier na Steam Deck. Skorzystaj z ofert wiosennej wyprzedaży 2024 w Epic Games Store!

Źródło: www.gamespot.com