Najlepsze weekendowe oferty na gry wideo, technologie i urządzenia, których nie możesz przegapić

Nadchodzą oferty weekendowe i mnóstwo ekscytujących promocji, których nie możesz przegapić! W tę sobotę na półki trafiły nowe oferty na niesamowite gry wideo, technologie i urządzenia, a my wybraliśmy nasze ulubione. Najlepsze oferty na niedzielę 29 kwietnia obejmują Chwalebne GMMK 2, Tekkena 8TO MacBooka Air 2024, Rdzeń pancerny 6L’Apple Watch seria 9I wiele więcej.

Wspaniała klawiatura GMMK 2

Klawiatura Glorious GMMK 2 to jedna z najlepszych ofert, jakie można dziś znaleźć. Jest to klawiatura o standardowym rozmiarze 96%, wyposażona w klawiaturę numeryczną i klawisze funkcyjne. Każdy z przełączników można wymieniać podczas pracy, co nie jest często spotykaną funkcją na klawiaturze w tej cenie. Dodatkowo standardowe nakładki na klawisze dołączone do GMMK 2 są podwójne i opierają się na niestandardowych przełącznikach liniowych Fox.

Tekkena 8

Tekken 8 to ostatnia duża bijatyka wydana na konsole obecnej generacji. Można już grać w ponad 32 postacie, co znacznie przewyższa tytuły takie jak Street Fighter 6 czy Mortal Kombat 1. Tryby online znacznie przewyższają swoje poprzedniki, z dobrym kodem sieciowym i wieloma różnymi sposobami gry. W naszej recenzji, która przyznała mu ocenę 9/10, powiedzieliśmy, że Tekken 8 to „niesamowita nowa odsłona długiej serii”.

MacBooka Air 2024

Amazon ma obecnie w sprzedaży MacBooka Air 2024 za 989 dolarów. To urządzenie wykorzystuje chip M3, który jest niezwykle wydajny i oferuje o 50% większą przepustowość pamięci niż chip M1. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem MacBooka 2024, ta oferta sprawia, że ​​jest to świetny moment, aby to zrobić.

Źródło: www.ign.com