Najlepsze weekendowe oferty na gry wideo, akcesoria i sprzęt.

Najlepsze oferty na niedzielę 7 lipca 2024 r. na gry wideo i akcesoria

Każdy weekend przynosi nowe, ekscytujące oferty na gry wideo, akcesoria, sprzęt i wiele więcej. Najlepsze oferty na niedzielę, 7 lipca, obejmują Tekken 8, Like a Dragon: Infinite Wealth, Dragon’s Dogma 2, iPad Air, Persona 3 Reload, Neon Genesis Evangelion, mechaniczną klawiaturę do gier Logitech G PRO i nie tylko.

Tekken 8 za 34,99 dolarów

Oferta na Tekken 8 jest najniższa w historii, a Amazon ma obecnie 50% zniżki. Tekken 8 to ostatnia duża bijatyka wydana na konsole obecnej generacji. Z ponad 32 grywalnymi postaciami, gra znacznie przewyższa tytuły takie jak Street Fighter 6 czy Mortal Kombat 1. Tryby online przewyższają swoje poprzedniczki, z dobrym kodem sieciowym i mnóstwem sposobów gry.

Pikmin 4 za 34,99 dolarów

W tym tygodniu w Target możesz zaoszczędzić na Pikmin 4, a kopie są dostępne za jedyne 34,99 USD. Jako najnowszy tytuł z serii Pikmin, Pikmin 4 oferuje wiele nowych funkcji, które mogą odkryć zarówno nowi, jak i starsi fani. W naszej recenzji 9/10 powiedzieliśmy, że „Pikmin 4 urozmaica tradycyjną rozgrywkę w serii, oferując opcje wykraczające poza formułę chwyć i rzuć z przeszłości i zapewnia dodatkową dawkę najwyższej klasy poziomów po napisach końcowych . »

Dragon’s Dogma 2 za 55,99 dolarów

Po raz pierwszy od premiery Dragon’s Dogma 2 jest w sprzedaży. Przez ograniczony czas w sklepie Amazon możesz zaoszczędzić 14 dolarów na najnowszej grze RPG firmy Capcom. W naszej recenzji przyznaliśmy grze ocenę 8/10, stwierdzając, że „jest to świeże powtórzenie i ponowne wdrożenie wszystkich wspaniałych pomysłów z kultowego klasyka z 2012 roku, w tym imponujący dynamiczny świat i jedne z najlepszych walk w grze”. gatunek obejmujący subtelny, ale niezwykle złożony system fizyki. »

Źródło: www.ign.com