Najlepsze starcie w horrorach


Zbliża się Halloween, a to oznacza, że ​​oficjalnie nadszedł upiorny sezon. To idealna pora roku, aby celebrować wszystkie przerażające rzeczy, jedząc najlepsze cukierki, jakie ma do zaoferowania świat, i ubierać się, ile dusza zapragnie. Innym świetnym sposobem na świętowanie jest granie lub powtarzanie przerażającej gry, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój. Jedyny problem? Jest tak wiele do wyboru. Aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, potrzebujemy ty aby pomóc nam zdecydować, jaka jest najlepsza gra horror wszechczasów.

Czy uważasz, że Resident Evil 4 zasługuje na pierwsze miejsce? A może Twoim najlepszym wyborem jest Silent Hill 2, Dead Space lub The Forest? Wybraliśmy 122 najbardziej upiorne gry w okolicy do „Face-Off” przeciwko sobie po dwie naraz. Czy wybierzesz Inscryption zamiast Amnesia: The Dark Descent? Pięć nocy w Freddy’s Over Outlast? Wybór nalezy do ciebie…

(I nie zapominaj, że możesz przekazać rundę Face-Off, jeśli nie znasz postaci, po prostu naciskając „pomiń” na dole strony.)

Kliknij tutaj, aby rozpocząć głosowanie w horrorze Face-Off!

Co to jest konfrontacja?

Jak sama nazwa wskazuje, Face-Off stawia dwie rzeczy przeciwko sobie, a ty decydujesz, która z nich jest lepsza. W tym przypadku głosujesz, aby określić, jaka jest najlepsza gra grozy wszechczasów. Niektóre gry można oglądać wiele razy, więc możesz nadal głosować na swoich faworytów, aby zapewnić im wyższą pozycję w rankingu niż reszta. Zatrudniony w IGN zespół super upiornych ekspertów wstępnie wybrał 122 gry do wyboru. Są one losowo łączone w pary i za każdym razem, gdy wybierasz zwycięzcę, jest on śledzony.

Jak określa się zwycięzcę?

Kiedy głosowanie kończy się 30 października, podliczamy łączną liczbę „wygranych” i „przegranych” w każdej grze z horrorami i tworzymy listę rankingową w oparciu o twoje wybory, które zostaną ujawnione w Halloween, 31 października. Gra, która wygrała najwięcej pojedynków zostanie „zwycięskich”, a w przypadku równej liczby „wygranych” pierwsze miejsce zajmie gra z najmniejszą liczbą „przegranych”. Jeśli nadal będziesz głosować na swoją ulubioną grę, będą mieli większe szanse na wysokie miejsce na liście. Możesz głosować tyle razy, ile chcesz, aż do zakończenia starcia.

Skąd mam wiedzieć, kiedy wszystko przejrzałem?

Trudno jest określić, kiedy widziałeś wszystkie horrory, ponieważ są one dobierane losowo i jest tak wiele możliwych zestawień. Granie do czasu, aż zagłosujesz na wszystkich swoich faworytów lub upewnienie się, że niektóre gry nie trafią do kręgu zwycięzców, to różne opcje, które możesz podjąć w starciu. Decydując zwycięzcę we wszystkich tych pojedynkach, masz pewność, że wybrane przez Ciebie najlepsze horrory będą miały szansę dotarcia na szczyt listy.

Jakie horrory znalazły się w zestawie?

Lista horrorów została ustalona przez pracowników IGN, a my staraliśmy się uwzględnić najbardziej przerażające i zapadające w pamięć gry z długiej historii tego medium. Staraliśmy się uwzględnić wszystko, od prawdziwego horroru, takiego jak PT, przez te, które są nieco bardziej zabawne, jak Left 4 Dead, po te, które są po prostu przerażające, jak BioShock. Dołączyliśmy również niektóre z wszech czasów klasyków, takich jak Resident Evil 4 i Silent Hill 2, wraz z niektórymi bardziej polaryzacyjnymi, takimi jak Resident Evil 6, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy gra będzie dla Ciebie odpowiednia.

Zawarliśmy również kilka sugestii od publiczności IGN, w tym Scarlet Hollow, The Suffering i Slay the Princess.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć głosowanie w najlepszej grze horrorowej Face-Off!

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi typami 25 najstraszniejszych gier tej generacji, 12 najlepszych horrorów na PC i naszymi typami 10 najstraszniejszych gier wszechczasów.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamKurs i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/the-best-horror-video-game-face-off