Najlepsze prezenty Xbox dla fanów gier wideo”}}>

Dzięki różnorodności konsol, subskrypcji i gier Xbox oferuje nieograniczone możliwości wyboru idealnego prezentu dla miłośnika gier wideo. Niezależnie od tego, czy jest to nowicjusz, czy doświadczony gracz, dostępne są prezenty Xbox odpowiednie dla każdego profilu. Odkryj nasze propozycje prezentów na święta, czy to podarować pierwszą konsolę, poprawić wrażenia z gry regularnie, czy nawet sprawić przyjemność swoim bliskim, którzy są fanami gier komputerowych, gier online lub science fiction.

Ich pierwsza konsola
Aby zaoferować pierwszą konsolę, pakiet startowy Xbox Series S jest idealnym wyborem. Ten prezent dla graczy typu „wszystko w jednym” obejmuje konsolę Xbox Series S przeznaczoną do grania w gry nowej generacji oraz 3-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate. Dzięki Game Pass Ultimate będziesz mieć dostęp do czterech generacji gier Xbox, w tym naszych największych tytułów, dzięki czemu odbiorca znajdzie coś idealnego do grania, od największych premier roku, takich jak Starfield czy Forza Motorsport, po rodzinne perełki, takie jak Minecraft Legendy.

Doświadczony gracz
Dla tych, którzy już często grają na konsoli Xbox, istnieją doskonałe sposoby na jeszcze lepsze wrażenia z gry. Rozważ zbudowanie we współpracy z Xbox Design Lab kontrolera bezprzewodowego Elite Wireless Controller Series 2, zaprojektowanego z myślą o zapewnieniu poważnym graczom jak najlepszych wrażeń, wyposażonego w regulowane joysticki, gumowe uchwyty i trwałe komponenty. I oczywiście będą też chcieli grać w gry, dlatego właśnie dostępna jest subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate zapewniająca dostęp do setek tytułów i więcej miejsca na konsoli dzięki karcie rozszerzeń Xbox Series X|S.

Gracz komputerowy
Gry Xbox nie są przeznaczone tylko na konsole — jeśli dajesz prezent graczowi na PC, PC Game Pass to bilet do setek nowych wrażeń, w tym ulubionych gier na PC z naszych własnych studiów i partnerów. Daj im nowy sposób gry dzięki ASUS ROG Ally, przenośnemu komputerowi do gier, który obejmuje pełną obsługę Game Pass i opcję grania na konsoli za pośrednictwem Xbox Play Anywhere.

Twój zdalny partner w grach online
Aby pozostać w kontakcie z członkiem drużyny Halo Infinite, użyj bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Xbox, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, bezpośrednie połączenie bezprzewodowe z konsolą i wygodną konstrukcję podczas długich sesji gier online. Subskrypcja Xbox Game Pass na konsolę to także świetny prezent umożliwiający granie w gry online z innymi osobami.

Wschodzący gracz współpracujący
Jeśli masz nadzieję grać z partnerem we własnym domu, upewnij się, że ma on idealny kontroler do zabawy. Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox jest dostępny w wielu wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a konsola Xbox Series S – 1 TB (czarna) to niedrogi sposób na dodanie drugiej, potężnej konsoli do domu. Podaruj im także subskrypcję Xbox Game Pass Core, która odblokowuje gry online na konsoli Xbox oraz wybór ponad 25 gier do wypróbowania.

Fanatyk science-fiction
Dla tych, którzy chcą zanurzyć się w nowych światach, Starfield to idealny prezent dla odkrywcy w Twoim życiu. Zafunduj im także opakowanie na konsolę Xbox Series X Starfield, aby uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia z gry.

Pasjonat wyścigów
Tym, którzy chcą wysokiej jakości wrażeń z wyścigów na swojej konsoli, Forza Motorsport oferuje najbardziej zaawansowaną symulację wyścigów w historii. Aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne wrażenia, rozważ dodanie konfiguracji wyścigowej zaprojektowanej dla konsoli Xbox.

Źródło: news.xbox.com