Najlepsze oferty z kolekcji Recollection firmy Nintendo of America!

Nintendo of America ujawniło swoją najnowszą rundę rabatów, obejmującą wyprzedaż „Recollection Collection”, oferującą do 80% rabatu na wybrane tytuły w stylu retro. Wyprzedaż rozpoczęła się 3 lipca i zakończy 14 lipca, dając Ci mnóstwo czasu na skorzystanie z oszczędności. Oto 45 gier objętych wyprzedażą Recollection Collection (oraz wszelkie powiązane DLC również objęte zniżką)…

Kapelusz w czasie (przełącznik)

Kapelusz W Czasie to bardzo ceniona opowieść o klasycznej platformówce 3D. Ścisłe, znane sterowanie oraz różnorodne i innowacyjne poziomy sprawiają, że jest to jedna z najbardziej fascynujących i rozrywkowych gier. Problemy z wydajnością i aparatem nie usuwają uśmiechu z twarzy podczas grania w tę grę; Jeśli lubisz gry takie jak Super Mario 64 i Banjo-Kazooie, to całkowicie zakochasz się w A Hat In Time.

Antologia Ace Attorney (Switch eShop)

Antologia Ace Adwokata to zestaw zawierający zarówno trylogię Phoenix Wright, jak i trylogię Apollo Justice. Oryginalna gra Ace Attorney ma prawie 20 lat, ale nadal niesamowicie uzależnia i daje satysfakcję. To interaktywny fragment historii równie wciągający i satysfakcjonujący, jak na przełomie tysiącleci. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze światem wirtualnej obrony, czy jesteś doświadczonym prawnikiem, Wczesne przygody Phoenix Wrighta to doskonała seria przypadków, z którymi warto się zmierzyć.

Assassin’s Creed: Kolekcja Ezio (Switch)

Assassin’s Creed: Kolekcja Ezio to doskonała kompilacja niektórych z najpopularniejszych tytułów serii. Pomimo braku głębi w walce i złożonej historii, trzy zawarte tutaj gry zdecydowanie są warte twojego czasu. Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Assassin’s Creed, nadal znajdziesz mnóstwo dobrej zabawy, ale niektóre przestarzałe elementy rozgrywki i błędy mogą sprawić, że inne gry z tej serii będą lepszym punktem wyjścia.

Źródło: www.nintendolife.com