Najlepsze oferty Xbox w Czarny piątek: gry, konsole Xbox, Game Pass i nie tylko


Oferty Xbox na Czarny piątek są już w toku. Sprzedawcy detaliczni, tacy jak Best Buy, Amazon, Walmart i GameStop, dość mocno reprezentowali Czarny piątek, a ponieważ Xbox zajął drugie miejsce w sprzedaży w październiku 2022 r., W domach ludzi jest coraz więcej konsol Xbox niż kiedykolwiek wcześniej.

Już zaczyna być odczuwalna pełna siła Czarnego piątku, z 60 USD zniżki na Xbox Series S, 20 USD zniżki na kontrolery Xbox, a także wiele ofert gier wideo już w Czarny piątek 2022, a nawet kilka genialnych ofert na PS5 i PlayStation, jeśli chcesz bratać się też z wrogiem (żartuję, graj w gry w pokoju). Zobacz poniżej wszystkie najlepsze oferty na Xbox w Czarny piątek i upewnij się, że je obserwujesz @IGNDeals na Twitterze, aby uzyskać więcej aktualizacji.

TL;DR — Najlepsze oferty na Xbox w Czarny piątek

Najlepsze oferty na konsole Xbox w Czarny piątek

To prawdopodobnie najlepsza oferta, jaką zobaczymy, jeśli chodzi o konsole „nowej generacji” w nadchodzący Czarny piątek. W tej chwili możesz uzyskać 60 USD zniżki na doskonałą konsolę Xbox Series S i przygotować się na jeden z najlepszych lat, jakie Xbox kiedykolwiek miał w 2023 roku.

Pamiętaj, że gry takie jak Starfield i Redfall pojawią się na Xbox Series S w przyszłym roku i możesz w nie grać w Game Pass. Myślę, że to świetna oferta i warta rozważenia. W tej chwili jest dostępny tylko w Best Buy i Microsoft, ale wkrótce spodziewamy się go również gdzie indziej.

Oferta w Czarny piątek

Xbox Series S 512 GB — wakacje Pakiet

Pakiet świąteczny Xbox Series S powraca na Amazon.

Czarny piątek: najlepsze oferty akcesoriów do konsoli Xbox

W Best Buy na kontrolerach bezprzewodowych Xbox jest teraz świetna okazja, a sprzedaż w Czarny piątek obniża ją do zaledwie 39,99 USD. To 20 $ mniej od pierwotnej ceny katalogowej i bardzo dużo, jeśli szukałeś innego kontrolera (może na trochę Overcooked lub It Takes Two co-op na kanapie w czasie wakacji?).

Ta umowa obejmuje czarne, białe i czerwone kontrolery; kontroler Pulse Red jest również gorącym ulubieńcem publiczności IGN, będąc najpopularniejszą wersją kontrolera sprzedaną podczas innej ostatniej wyprzedaży gamepadów w tym roku.

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — pulsujący czerwony
Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — biały robot

Oferta w Czarny piątek

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — robot Biały

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — zmiana księżycowa

Oferta w Czarny piątek

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — księżycowy Zmiana

Nie wiesz jakie akcesoria kupić? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych akcesoriach do konsoli Xbox.

Najlepsze oferty gier wideo Xbox w Czarny piątek

Tiny Tina's Wonderlands: edycja następnego poziomu

Oferty gier Xbox w Czarny piątek w Amazon

Tiny Tina's Wonderlands: edycja następnego poziomu

Oferty gier Xbox w Czarny piątek w Walmart

Rycerze Gothamu

Oferty gier Xbox w Czarny piątek w Best Buy

Far Cry 6

Oferty gier Xbox w Czarny piątek na GameStop

Wojownicze Żółwie Ninja: Kolekcja Cowabunga

Oferty cyfrowych gier wideo Xbox

Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077

Odwiedź Night City i przygotuj się na nadchodzący pakiet DLC w wersji pierwszoosobowej gry RPG studia CDPROJEKTRED na obecną generację.

Szukasz więcej ofert? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych ofertach gier wideo na konsolę Xbox, które są obecnie dostępne.

Najlepsze wyprzedaże i oferty w Czarny piątek

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.

Źródło : https://www.ign.com/articles/best-xbox-black-friday-deals-2022