Najlepsze oferty: Xbox Series X – Diablo 4, PS5 SSD, Dying Light 2, amiibo!

Najlepsze oferty dnia

Jeśli szukasz najlepszych dostępnych dzisiaj ofert, trafiłeś we właściwe miejsce. Wszędzie szukaliśmy najlepszych ofert na rynku. Najlepsze oferty na sobotę, 2 grudnia obejmują zestaw Xbox Series X Diablo 4 za 90 USD taniej, 57% zniżki na Metroid Dread Amiibo i nie tylko.

Uzyskaj 17% zniżki na pakiet Xbox Series X Diablo 4

Zestaw Xbox Series X Diablo 4 jest nadal w sprzedaży w sklepie Walmart z 17% rabatem. Ten pakiet zawiera konsolę Xbox Series Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty, koniecznie skorzystaj z Xbox Game Pass Ultimate, aby w pełni wykorzystać możliwości swojej konsoli.

Doskonały dysk SSD dla PS5 za jedyne 57,99 USD

Dziś jest dobry moment na zakup nowego dysku SSD do konsoli PS5 lub komputera PC. Przy cenie 57,99 USD jest to ponad 20 USD niższa od zwykłej ceny T-Force CARDEA A440. Otrzymujesz 1 TB przestrzeni dyskowej, która pozwoli Ci pobrać dziesiątki dodatkowych gier na Twoje ulubione platformy.

Dying Light 2 za 19,99 dolarów

To świetny moment, aby kupić i zagrać w Dying Light 2, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Wielu graczy wyczekiwało tego tytułu przez siedem lat od premiery Dying Light w 2015 roku. Rabat wynosi łącznie 66%, co odpowiada poprzedniej najniższej cenie Dying Light 2.

Zestaw dwóch Amiibo w cenie 12,99 USD

Ten dwupak amiibo, zwykle sprzedawany za 29,99 USD, to świetny wybór, jeśli szukasz nowych figurek do dodania do swojej kolekcji. Dwa dołączone amiibo to Samus w jej zbroi Metroid Dread i EMMI. Jeśli użyjesz tych amiibo w Metroid Dread, odblokujesz trwałe ulepszenia swojego zbiornika energii i zbiornika rakietowego. Można to dostać za jedyne 12,99 dolarów, co jest prawdziwą okazją.

https://www.youtube.com/watch?v=nOCiZZtvGVc

Zdobądź pierścień Elden za jedyne 29,97 USD

Elden Ring jest obecnie dostępny w sklepie Walmart z 50% zniżką. Chociaż nie jest to zgodne z ofertą z okazji Czarnego Piątku za 19,99 USD, nadal jest to świetna cena za grę roku 2022, którą wielu uważa za grę roku.

Zaoszczędź 25 USD na pakiecie Smash OLED

Według GameStop, jeśli odbierzesz w sklepie, otrzymasz 25 dolarów zniżki na pakiet Nintendo Switch OLED Model Bundle: Super Smash Bros. Ultimate z 3-miesięczną subskrypcją Nintendo Switch Online. Ten pakiet zapewnia ogromne oszczędności, obejmujący kopię Smash Ultimate i kupon na trzymiesięczną subskrypcję Nintendo Switch Online bez dodatkowych kosztów.

https://www.youtube.com/watch?v=nOCiZZtvGVc

Duże oszczędności dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung

Jeśli przegapiłeś oferty Roomby i Dysona z zeszłego tygodnia, jest to świetna alternatywa. Ten bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet 60 Flex jest obecnie tańszy o 152 USD. Jet 60 może być używany ręcznie, waży tylko 10 funtów. Za 147 USD jest to oferta, której nie możesz przegapić, jeśli potrzebujesz nowej próżni.

Źródło: www.ign.com