Najlepsze oferty Xbox na Czarny Piątek! Odkryj oferty!

Xbox Series X w sprzedaży w Czarny piątek z kartą podarunkową Best Buy o wartości 50 USD

W ramach nowej wyprzedaży w Czarny piątek Microsoft oferuje 50 dolarów zniżki na konsole Xbox Series X. Jeśli jesteś członkiem Best Buy Plus/Total, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej na tej potężnej konsoli do gier – a nawet otrzymać dodatkową kartę podarunkową Best Buy o wartości 50 USD. Przy cenie 399,99 USD jest to prawdopodobnie najlepsza oferta dostępna dla serii Xbox

Dodatkowe oferty na konsole Xbox z okazji Czarnego Piątku

Jeśli te oferty nie spełniają Twoich oczekiwań, znaleźliśmy także inne świetne oferty. Walmart ma świetne oferty, a nawet pakiet Xbox Series X i Diablo 4 za jedyne 439 USD, co jest doskonałe. Ale to nie wszystko, Microsoft ogłosił także dodatkowe rabaty w wysokości 50 dolarów na oferty pakietów Xbox Series X i Series S przed właściwym Czarnym Piątkiem 24 listopada. Obejmuje to pakiet startowy Xbox Series S za jedyne 249,99 USD, który obejmuje również 3 miesiące bezpłatnego członkostwa w usłudze Xbox Game Pass Ultimate, co można uznać za dodatkowe oszczędności w wysokości 50 USD. Jeśli jesteś zainteresowany, kontrolery Xbox są również dostępne w cenie 39,99 USD w ramach wyprzedaży w Czarny piątek.

Inne oferty z okazji Czarnego Piątku

Jeśli nie jesteś całkowitym członkiem Best Buy Plus, konsola jest sprzedawana za 449,99 USD, ale nadal zawiera kartę podarunkową Best Buy o wartości 50 USD. Musisz mieć bezpłatne konto u sprzedawcy, ale to jedyny minus uzyskania standardowej oferty.

Z przyjemnością informujemy również, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty 449,99 USD, warto zarejestrować się w Best Buy Plus za 49,99 USD rocznie i kupić konsolę za 399, 99 USD, a wtedy będziesz Best Buy członkostwa na następne 12 miesięcy z dodatkową kartą podarunkową o wartości 50 USD. Obejmuje to całą gamę korzyści, które otrzymujesz praktycznie za darmo w tej konkretnej sytuacji, w której początkowo zdecydowałeś się skorzystać z oferty za 450 dolarów.

Zestaw Xbox Series X Diablo 4 z Call of Duty: Modern Warfare 3

Zestaw Xbox Series X Diablo 4 z grą Madden 24

Xbox Series S + Kontroler bezprzewodowy Xbox Robot White + 3 miesiące subskrypcji Game Pass

Źródło: www.ign.com