Najlepsze oferty na zakup Nintendo Switch Lite już teraz

Nintendo właśnie zaprezentowało swoją najnowszą wersję Nintendo Direct, udowadniając, że teraz jest dobry moment na zakup Nintendo Switch w atrakcyjnej cenie. Niezależnie od tego, czy chcesz zagłębić się w świat gier mobilnych, możesz kupić turkusową konsolę Nintendo Switch Lite za 169 USD na Amazon, co jest jedną z najniższych cen w historii u dużego sprzedawcy. Inną opcją jest wybranie specjalnej edycji turkusowej konsoli Animal Crossing, która jest dostarczana z New Horizons, za 199 dolarów w Walmart. Dla tych, których nie kusi turkusowy model, Walmart ma także oferty na inne Switch Lite: niebieską edycję za 172,39 USD, koralową za 178 USD i żółtą za 179 USD. Wszystkie te oferty są oferowane przez sprzedawców zewnętrznych, ale są realizowane przez Walmart i mają 30-dniowy okres zwrotu.

Świetne oferty na Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lites w kolorze żółtym jest dostępny w sklepie Walmart za 168,50 USD, co stanowi niezłą zniżkę w stosunku do zwykłej ceny 200 USD. Wysyłka jest obsługiwana przez Walmart, mimo że jest sprzedawana za pośrednictwem zewnętrznego sprzedawcy.

Imponująca biblioteka gier Nintendo Switch

Pomimo tego, że Switch dobiegł końca, jego biblioteka gier pozostanie aktualna przez wiele lat. W ciągu ostatnich siedmiu lat Switch zgromadził jedną z najbardziej imponujących bibliotek gier wszechczasów. Dzięki tytułom pierwszej klasy, takim jak znakomita Super Mario Bros. Wonder i The Legend of Zelda: Breath of the Wild, silne wsparcie ze strony zewnętrznych wydawców, które sprawia, że ​​Switch Lite jest idealny do gier niezależnych, oraz usługa subskrypcji Nintendo Switch Online oferująca świetną ofertę dla entuzjastów gier retro.

Nadchodzące premiery Nintendo Switch

Posiadacze Nintendo Switch lub Switch OLED mogą skorzystać z aktualnych rabatów na kontrolery Joy-Con w sklepach Amazon i Walmart. Użytkownicy Switch Lite mogą również korzystać z Joy-Conów w trybie tabletu, ale są ograniczeni do ekranu o przekątnej 5,5 cala. Dodatkowo zaleca się zaopatrzenie w podpórkę, na której można postawić konsolę.

Jeśli planujesz kupić Switch Lite do którejkolwiek z gier ogłoszonych podczas najnowszego Nintendo Direct, sprawdź, gdzie możesz zamówić w przedsprzedaży nadchodzące ekskluzywne gry Nintendo lub nadchodzące premiery:

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom – 60 dolarów

Mario i Luigi: Bractwo – 60 dolarów

Super Mario Party Jamboree — 60 dolarów

Donkey Kong Country powraca w jakości HD — 60 dolarów

Źródło: www.gamespot.com