Najlepsze oferty na sobotę 6 lipca: Dragon’s Dogma 2, iPad Air, Logitech G PRO i nie tylko

Skorzystaj z weekendu i odkryj nowe oferty gier wideo, akcesoriów i sprzętu komputerowego. Najlepsze oferty na sobotę, 6 lipca obejmują Dragon’s Dogma 2, iPad Air, mechaniczną klawiaturę do gier Logitech G PRO, Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy i nie tylko.

Dogmat smoka 2

Dragon’s Dogma 2 na Xbox Series X kosztuje 55,99 dolarów. Po raz pierwszy od premiery gra jest w sprzedaży. Przez ograniczony czas w sklepie Amazon możesz zaoszczędzić 14 dolarów na najnowszej grze RPG firmy Capcom. W naszej recenzji przyznaliśmy grze ocenę 8/10, podkreślając jej imponujący dynamiczny świat i jeden z najlepszych systemów walki w gatunku.

Apple iPad Air (5. generacja)

iPad Air piątej generacji jest dostępny w sklepie Best Buy w cenie 399,99 dolarów. To urządzenie jest wyposażone w 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina, 64 GB pamięci, Wi-Fi 6, aparat 12 MP z przodu i z tyłu i wiele więcej. Całość zasilana jest przez chip M1, który pomimo swoich lat wciąż jest wydajny. Do wyboru jest pięć różnych kolorów.

Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G PRO

Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G PRO jest dostępna w cenie 59,99 USD. Ten model bez klawiatury numerycznej jest kompaktowy i wyposażony w przełączniki GX Blue Click zapewniające reakcję dotykową i profesjonalną trwałość. Ta klawiatura będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat grania.

Apollo Justice: Trylogia Ace Attorney

Apollo Justice: Ace Attorney Trilogy łączy edycje 4-6 w jeden pakiet. Kolekcja ta obejmuje łącznie 16 odcinków zapewniających dziesiątki godzin rozrywki. Ciesz się nowymi funkcjami dostępnymi wyłącznie w tej zremasterowanej kolekcji, takimi jak Sala Orkiestrowa do słuchania muzyki z gry, Biblioteka Sztuki do przeglądania ilustracji oraz Studio Animacji do tworzenia własnych scen z animacjami postaci.

Źródło: www.ign.com