Najlepsze oferty na PlayStation na początku Czarnego piątku: najlepsze dzisiejsze oferty na PS5


Wyprzedaż w Czarny piątek już się zaczyna w tym tygodniu, a właściciele PlayStation mają już kilka imponujących ofert do sprawdzenia. Mamy już zniżki na dyski SSD, gry wideo, zestawy słuchawkowe i nie tylko, więc sprawdź wszystkie nasze ulubione wczesne oferty PS5 w Czarny piątek poniżej tutaj. Pamiętaj, że oferty z okazji Czarnego Piątku dopiero się rozpoczynają, więc upewnij się, że je obserwujesz @IGNDeals na Twitterze, aby otrzymywać natychmiastowe aktualizacje ofert, i dodaj do zakładek swoje ulubione strony IGN Black Friday, aby mieć pewność, że niczego nie przegapisz.

Kiedy zaczyna się Czarny piątek PlayStation?

Sony ogłosiło rozpoczęcie ofert PlayStation w Czarny piątek 2022 w piątek, 18 listopada, cały tydzień przed rzeczywistą datą Czarnego piątku. Niewiele jest więcej informacji, jak detaliści uczestniczący w programie, ale wiemy, że oszczędności wyniosą 25%. To, czy jest to ogólne, czy zmienne, dopiero się okaże.

Skocz do

Czarny piątek 2022: gdzie teraz kupić PS5

Jeśli ładnie poprosisz Amazon, mogą wysłać Ci zaproszenie do zakupu PS5. Nie tylko to, ale według wielu ostatnich raportów wydaje się, że Amazon wysyła niewiarygodnie dużą liczbę zaproszeń w ciągu ostatnich kilku dni, bez oznak spowolnienia. Poniżej załączę wszystkie linki do miejsc, w których można teraz kupić PS5 (lub poprosić o zakup). Aby uzyskać więcej aktualizacji, postępuj zgodnie z nimi @IGNDeals na Twitterze.

Dostępne na żądanie

Konsola PS5 – God of War Ragnarök Pakiet

Najlepsze oferty PlayStation SSD i pamięci masowej w Czarny piątek

Masz szczęście, właściciele PlayStation 5, ponieważ te nowe oferty dysków SSD w Czarny piątek są absolutnie idealne dla każdego, kto jeszcze nie rozszerzył możliwości przechowywania PS5. Jeśli chcesz mojej sugestii, wybierz 2 TB Samsung 980 Pro z radiatorem, który spadł do zaledwie 189,99 USD, w przeciwnym razie model 1 TB za 119,99 USD to kolejna świetna okazja. To właściwa oferta na Czarny piątek, a płacisz nieco ponad 94 USD za GB. Jeśli potrzebujesz wskazówek dotyczących instalacji, sprawdź naszą dedykowaną stronę tutaj.

Dysk SSD Samsung 980 PRO 2 TB z radiatorem

Promocja na Czarny Piątek

Samsung 980 PRO 2 TB SSD z Radiator

Idealny na PS5. Zawiera radiator.

Skocz z powrotem na górę

Najlepsze oferty gier wideo na PS5 w Czarny piątek (wczesne rabaty)

W GameStop na PS5 i PS4 jest już wiele gier w sprzedaży, więc jest mnóstwo do utknięcia, zanim inni sprzedawcy wyrwą własne rabaty. Moim ulubionym z tych ofert jest Goat Simulator 3 za 20 USD lub Ghostwire Toyko za jedyne 25 USD.

Najlepsze oferty akcesoriów PS5 w Czarny piątek

Oferty akcesoriów są obecnie trochę lekkie, jeśli chodzi o oferty w Czarny piątek, ale jeśli szukasz nowego zestawu słuchawkowego PS5, nowa seria Sony Inzone to świetny wybór. Ponadto przewodowa seria H3 kosztuje teraz zaledwie 78 USD.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Sony-INZONE H7

Promocja na Czarny Piątek

Bezprzewodowa gra Sony-INZONE H7 Zestaw słuchawkowy

Skocz z powrotem na górę

Szukasz większej sprzedaży? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem po gry wideo Oferty w Czarny piątek aby uzyskać więcej opcji.

Robert Anderson jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem ds. handlu w IGN. Możesz iść za nim @robertliam21 na Twitterze.

Źródło : https://www.ign.com/articles/best-playstation-ps5-black-friday-2022-deals