Najlepsze oferty na niedzielę, 5 maja: CRKD Nitro Deck, Star Wars Jedi: Survivor, Nintendo Switch OLED, Tekken 8 i wiele więcej!

Najlepsze oferty na niedzielę 5 maja obejmują zniżki na CRKD Nitro Deck, Star Wars Jedi: Survivor, Nintendo Switch OLED, Tekken 8 i nie tylko.

Talia CRKD Nitro za 44,98 USD

CRKD Nitro Deck to najlepsze akcesorium do konsoli Nintendo Switch. Po prostu wsuń konsolę do Nitro Deck, który zapewnia ergonomiczny uchwyt i przyjemny dotyk wokół systemu. Najlepszą cechą tego akcesorium są drążki z efektem Halla, które gwarantują zerowy dryf. Jest to z pewnością jedno z najlepszych akcesoriów Nintendo Switch, jakie możesz kupić.

Assassin’s Creed: Kolekcja Ezio za 10 dolarów

Normalnie wyceniony na 39,99 dolarów, klucz cyfrowy Xbox do gry Assassin’s Creed: The Ezio Collection można kupić za jedyne 10 dolarów. Ta kolekcja obejmuje Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood i Assassin’s Creed Revelations. W ten kod można grać na Xbox One i Xbox Series X|S.

Star Wars Jedi: Survivor za 29,99 dolarów

Amazon oferuje obecnie Star Wars Jedi: Survivor za jedyne 25 dolarów, co jest najniższą ceną, jaką widzieliśmy do tej pory. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z Star Wars Jedi: Upadły zakon. Cal Kestis stał się potężnym Jedi podróżującym po galaktyce, aby zachować pokój. Dzięki nowym zdolnościom Mocy, mieczom świetlnym i opcjom walki wręcz Survivor to świetna kontynuacja i tytuł, który powinien wypróbować każdy fan Gwiezdnych Wojen.

Tekken 8 za 49,99 dolarów

Tekken 8 to ostatnia duża bijatyka wydana na konsole obecnej generacji. Można już grać ponad 32 postaciami, co znacznie przewyższa tytuły takie jak Street Fighter 6 czy Mortal Kombat 1. Tryby online znacznie przewyższają swoje poprzedniki, z dobrym kodem sieciowym i mnóstwem sposobów gry. W naszej recenzji 9/10 stwierdziliśmy, że Tekken 8 to „niesamowita nowa odsłona długiej serii”. »

Nintendo Switch OLED za 314,99 dolarów

Woot oferuje obecnie model White Joy-Con Nintendo Switch OLED za 314,99 USD. Jeśli nie kupiłeś jeszcze konsoli Switch, to model OLED jest tym, w który powinieneś celować. Dzięki oszałamiającemu wyświetlaczowi OLED gry na Switchu wyskakują i wyglądają żywo. Dodatkowo nowa, przerobiona podstawka znacznie ułatwia grę na tym urządzeniu w trybie stołowym.

Prince of Persia: Zaginiona Korona – PlayStation 5

Prince of Persia: The Lost Crown to platformówka 2D, która jest absolutnie warta Twojego czasu i pieniędzy za 29,99 USD. W naszej recenzji przyznaliśmy grze ocenę 8/10, stwierdzając, że „Prince of Persia: The Lost Crown nie tylko oddaje to, co sprawiło, że gry takie jak The Sands of Time są tak dobre, ale także wygładza wiele drobnych problemów, które sprawiały, że gry 3D tak denerwujące. »

Super Mario Bros. Ciekawe za 46,75 dolarów

Super Mario Bros. Wonder jest dostępny w Walmart z oszczędnością ponad 13 dolarów! Nadal dość rzadko zdarza się, aby najnowsze tytuły Nintendo Switch były w sprzedaży tak wcześnie, zwłaszcza duże serie, takie jak Mario. Wonder oferuje mnóstwo ekscytującej zawartości do zabawy, na przykład osiem różnych światów, trzy nowe ulepszenia i niekończące się niespodzianki z Cudownym Kwiatem.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – edycja kompletna za 20 dolarów

Walmart ma teraz grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji pełnej za 20 dolarów. Ten tytuł to rozszerzona i ostateczna wersja ogromnej gry RPG, z ulepszoną grafiką, czasem ładowania i teksturami dla konsoli Xbox Series X. Gra zawiera nawet elementy inspirowane popularną serią Netflix, dzięki czemu możesz doświadczyć ostatecznej wersji tego cenionego tytułu .

Kolekcja Mega Man Battle Network Legacy za 29,99 USD

Ta kolekcja Mega Man to świetny zakup, jeśli lubisz gry RPG, strzelanki i gry platformowe! Zawiera wszystkie dziesięć gier Battle Network, co czyni tę kolekcję kompletną. W zestawie znajduje się także odtwarzacz muzyki, setki grafik koncepcyjnych i opcjonalne filtry o wysokiej rozdzielczości. Wersja tej kolekcji na Switcha regularnie wyprzeda się, co sprawia, że ​​kolekcjonerowi trudno odrzucić tę ofertę.

God of War Ragnarok za 39,99 dolarów

God of War Ragnarok to nadal jedna z najlepszych gier na PS5, jakie można kupić. Ta gra akcji jest kontynuacją gry God of War z 2018 roku, w której Kratos i Atreus wyłaniają się na horyzoncie. Ta cena jest najniższą, jaką do tej pory widzieliśmy Ragnarok, więc wiesz, że dostajesz świetną ofertę. Jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę, teraz jest dobry moment, aby kupić Ragnarok ze zniżką i dowiedzieć się, dlaczego tak wielu graczy pokochało tę serię.

Źródło: www.ign.com