Najlepsze oferty na niedzielę 30 czerwca: Toshiba C350, HyperX CloudX, Street Fighter 6, Suzume, Danganronpa Decadence…

Najlepsze oferty na gry wideo w ten weekend

Nadeszła niedziela, a my zebraliśmy najlepsze oferty, jakie można znaleźć w ten weekend. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego zestawu słuchawkowego do gier, czy nowej gry na wyprzedaży, w ten weekend masz mnóstwo możliwości. Najlepsze oferty na niedzielę 30 czerwca obejmują telewizor Toshiba C350 75″, zestaw słuchawkowy HyperX CloudX, Street Fighter 6, Suzume, Danganronpa Decadence i nie tylko.

Telewizor Toshiba C350 75″ za 469,99 USD

Oferta na telewizor Toshiba C350 będzie dostępna w ten weekend na Amazon za jedyne 469,99 USD. Chociaż nie jest to telewizor OLED, C350 to telewizor 4K, który idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Ponadto dzięki ogłoszeniu nowej aplikacji Xbox dla telewizorów Fire TV możesz grać w gry Xbox bezpośrednio na tym telewizorze, jeśli jesteś subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate.

Zestaw słuchawkowy HyperX CloudX za 29,99 USD

CloudX ma oficjalną licencję na Xbox Series X|S i Xbox One, więc możesz grać spokojnie, wiedząc, że otrzymujesz niezawodny zestaw słuchawkowy. W przypadku tego zestawu słuchawkowego HyperX skupił się na dźwięku, zapewniając lepszą reprodukcję basów oraz wyraźne wysokie, niskie i średnie tony, aby zapewnić całkowite zanurzenie.

Street Fighter 6 za 29,99 dolarów

Street Fighter 6 to jedna z najpopularniejszych gier walki, a drugi rok DLC właśnie się rozpoczyna. M. Bison jest oficjalnie dostępny, z nowym, ekscytującym wyglądem i mnóstwem niespodzianek związanych z jego arsenałem ruchów. To świetny czas, aby sprawdzić SF6 i zdobyć DLC na rok 2, ponieważ z niecierpliwością czekamy na przybycie Terry’ego Bogarda, Mai Shiranui i Eleny.

Danganronpa Decadence za 29,99 USD

Danganronpa Decadence skupia trzy główne tytuły z serii Danganronpa: Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition, Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition i Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition. Dodatkowo w pakiecie znajduje się czwarta gra Danganronpa S: Ultimate Summer Camp, która zawiera rozgrywkę planszową.

Suzume Blu-ray za 22,17 dolarów

Suzume to najnowszy film Makoto Shinkai, reżysera takich filmów jak Twoje imię, Pogoda z tobą i Ogród słów. Film opowiada historię Suzume, która spotyka Soutę, mężczyznę, który podróżuje po świecie zamykając drzwi. Dzięki wspaniałej grafice i intrygującej historii Suzume jest łatwą rekomendacją dla każdego fana anime, szczególnie za tę cenę.

Samba de Amigo za 14,99 dolarów

Wydaną w zeszłym roku najnowszą grę rytmiczną Samba de Amigo można nabyć na Nintendo Switch za jedyne 14,99 dolarów. To świetny czas, aby sprawdzić SF6 i zdobyć DLC na rok 2, ponieważ z niecierpliwością czekamy na przybycie Terry’ego Bogarda, Mai Shiranui i Eleny.

Super Monkey Ball: Banana Blitz HD za 9,99 USD

Jeśli grałeś już w Super Monkey Ball Banana Rumble na początku tego tygodnia, ta zniżka na Banana Blitz HD to świetna opcja na jeszcze więcej zabawy z Monkey Ball! Dostępnych jest ponad 100 poziomów i dziesięć różnych gier wieloosobowych, w które możesz grać ze znajomymi. Dołącz do AiAi i innych i wspinaj się na szczyt rankingów!

Źródło: www.ign.com