Najlepsze oferty na kije do walki w Street Fighter 6, Mortal Kombat i Tekken 8 w Czarny piątek 2023

Świetne oferty na gamepady i kontrolery do gier walki

Jeśli pasjonujesz się grami walki, takimi jak Street Fighter 6, Mortal Kombat 1 i nadchodząca gra Tekken 8, teraz jest idealny czas na zainwestowanie w wysokiej jakości kontroler walki, aby w pełni wykorzystać tę bogatą kolekcję gier. Obecnie w Amazon możesz skorzystać z wyjątkowej zniżki na PDP Victrix Pro FS, wysokiej klasy produkt, którego cena spadła z 400 dolarów do zaledwie 288 dolarów na początku Czarnego Piątku 2023.

Victrix Pro FS PDP jest kompatybilny z komputerami PC, PS5 i PS4. Został zaprojektowany z myślą o wyjątkowej trwałości i wykonany z jednego kawałka aluminium lotniczego, odpornego na zużycie. Ponadto możesz szybko uzyskać dostęp do jego wewnętrznych komponentów, jeśli chcesz je zmodyfikować, a także ma ergonomiczną konstrukcję z gładkimi krzywiznami. Wyposażony w części Sanwa, w tym 30 mm przyciski Sanwa Denshi i opatentowany odłączany joystick Link 2 na podstawie Sanwa JLF, ten kontroler jest idealny do największych gier walki, takich jak Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken i Soul Calibur. Jest również łatwy w transporcie dzięki uchwytom do przenoszenia i organizerom kabli.

Bardziej przystępne opcje

Jeśli szukasz dodatkowego kontrolera dla drugiego gracza, ale Victrix Pro FS przekracza Twój budżet, Woot ma świetną ofertę na 8BitDo Arcade Stick na Xbox i PC. Ten bezprzewodowy automat do gier, początkowo wyceniony na 120 dolarów, jest teraz dostępny za jedyne 75 dolarów do wyczerpania zapasów. Chociaż nie jest tak premium jak Victrix, to nadal świetny wybór w tej cenie.

Oprócz pałek do walki istnieje wiele ofert kontrolerów, którym warto się przyjrzeć. Wśród nich kontrolery PS5 DualSense kosztują obecnie 49 dolarów w Czarny piątek, a kontroler bezprzewodowy PowerA MOGA XP-Ultra do konsoli Xbox Series X|S, komputerów PC i systemu Android ma konstrukcję modułową, którą można dostosować do konkretnych potrzeb. Właściciele przełączników powinni rozważyć skorzystanie z dużych rabatów na podkładki Hori Split Pads do użytku przenośnego lub 8BitDo Ultimate, idealne dla Switcha i komputera PC.

Źródło: www.gamespot.com