Najlepsze oferty na Czarny Piątek w Wielkiej Brytanii: PS5, Apple, Amazon i nie tylko!

Wstęp
Okres wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku oficjalnie rozpoczął się w Wielkiej Brytanii, a Amazon przoduje w niesamowitych rabatach. W tym roku wyprzedaż przedłużyła się z 17 do 27 listopada i oferuje niesamowite zniżki na szeroką gamę produktów, w tym oferty gier i technologii, PS5 za jedyne 379 GBP, Fire TV Stick za 24,99 GBP, Apple AirPods za 199 GBP, jeden z najlepszych frytownice za 179 GBP i nie tylko. Sprawdź najlepsze oferty na Czarny Piątek tutaj.

Czarny piątek: najlepsze oferty na PlayStation 5
PS5 jest traktowane w specjalny sposób dzięki niesamowitym ofertom, w tym pakietom zawierającym dwie bezpłatne gry, dysk SSD o pojemności 2 TB za mniej niż 100 funtów i kontroler DualSense za jedyne 39,99 funtów. Członkowie PS Plus mogą również uzyskać do 30% zniżki i dodatkowe oszczędności dzięki kartom podarunkowym ShopTo.

Czarny piątek: najlepsze oferty Apple
W sprzedaży są także produkty Apple, w tym słuchawki AirPods Pro za 199 funtów i Apple Watch SE za 199 funtów.

Czarny piątek: najlepsze oferty urządzeń Amazon
Urządzenia Amazon są w świetnych cenach, ze zniżkami na Fire TV Stick i Echo Dot. Nie przegap tych ekskluzywnych ofert dla członków Prime.

Czarny piątek: Meta Quest 2 + kupon o wartości 50 GBP w sklepie Amazon za jedyne 249 GBP
Oferta zestawu słuchawkowego VR Meta Quest 2 obejmuje kupon o wartości 50 GBP, oferujący wysokiej jakości zestaw słuchawkowy VR w atrakcyjnej cenie, idealny jako prezent świąteczny dla entuzjastów gier.

Czarny Piątek: Najpopularniejszy airfryer ponownie w sprzedaży
Dwustrefowa frytkownica powietrzna Ninja Foodi MAX kosztuje zaledwie 179,99 GBP, co zapewnia znaczne oszczędności w przypadku wysokiej jakości frytownicy.

Czarny piątek: najlepsze oferty Xbox
Chociaż wyprzedaż Xbox jeszcze się nie rozpoczęła, dostępnych jest już kilka świetnych ofert, w tym przecenione zestawy Xbox Series X i karty rozszerzeń pamięci masowej WD Black 1 TB.

Wniosek
Wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku oferują mnóstwo możliwości zaoszczędzenia na wielu produktach, niezależnie od tego, czy są to gry, technologie, urządzenia Apple, frytownice, konsole do gier czy akcesoria. Bądź na bieżąco z nowymi ofertami i śledź nas, aby nie przegapić żadnej dobrej oferty!

Źródło: www.ign.com