Najlepsze oferty na Czarny piątek 2023 na PS5, Xbox i Nintendo Switch

Oferty na Czarny piątek 2023: najlepsze oferty gier wideo na PS5, Nintendo Switch i Xbox

W kilku dużych sieciach handlowych trwa już Czarny Piątek. Jeśli szukasz świetnych ofert na gry wideo, teraz jest odpowiedni moment dla Ciebie. Poniżej podsumowaliśmy wszystkie oferty na różne platformy, co może być przydatne, jeśli posiadasz na przykład PS5 i Nintendo Switch.

Oferty na PS5

Oferty na konsolę PS5

U wszystkich głównych sprzedawców detalicznych dostępnych jest wiele ofert z okazji Czarnego Piątku na PS5. Lżejszy model konsoli PS5, do którego dołączona jest darmowa gra – Spider-Man 2 lub Call of Duty: Modern Warfare 3 – jest dostępny po obniżonej cenie.

Oferty na gry na PS5

Dostępnych jest także wiele ofert na kontrolery PS5, w tym kontroler DualSense w kolorach Cobalt Blue, Volcanic Red, Midnight Black i Galactic Purple.

Inne oferty PlayStation

Na Amazon dostępne są również oferty z rabatem do 30% na dyski SSD kompatybilne z PlayStation Plus i PS5.

Oferty na Nintendo Switch

Oferty na konsolę Nintendo Switch

Jeśli jesteś w obozie Mario, prawdopodobnie będziesz chciał wiedzieć, jakie oferty z okazji Czarnego Piątku są dostępne na Nintendo Switch. Dostępnych jest kilka ofert, w tym pakiet zawierający konsolę Switch, Mario Kart 8 Deluxe (wersja cyfrowa) i 3-miesięczną indywidualną subskrypcję Nintendo Switch Online.

Oferty gier na Nintendo Switch

Dostępne są także promocje na gry Nintendo Switch, takie jak Mario + Rabbids Sparks of Hope i Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection.

Oferty Xboxa

Oferty na konsole Xbox Series X i S

Najlepsze oferty, jakie kiedykolwiek widzieliśmy na Xbox Series X i Series S, są już dostępne.

Oferty kontrolerów Xbox

Nie ma lepszego momentu na zakup przecenionych kontrolerów Xbox do lokalnej gry w trybie współpracy.

Oferty gier na Xboxa

Dostępne są świetne oferty na gry Xbox, takie jak Star Wars Jedi: Survivor i Assassin’s Creed Mirage.

Wygląda na to, że co roku wyprzedaże w Czarny Piątek na Amazonie zaczynają się naprawdę wcześnie. Wyprzedaże Best Buy z okazji Czarnego Piątku również dynamicznie rosną. Sprawdź ofertę już teraz, gdyż zapasy są ograniczone.

Źródło: www.ign.com