Najlepsze oferty gier wideo na niedzielę 17 marca

Oferty z niedzieli na 17 marca są już dostępne, a my przygotowaliśmy dla Ciebie kilka świetnych ofert! Niezależnie od tego, czy szukasz nowego laptopa, czy gry na wyprzedaży, mamy dla Ciebie najlepsze dzisiejsze oferty. Oferty te obejmują Resident Evil 4, Apple MacBook Air M1, pakiet PlayStation 5 Slim, Mario Kart 8 Deluxe, God of War Ragnarok i wiele innych.

Resident Evil 4 za 29,99 dolarów

Resident Evil 4 z 2023 roku to jeden z najlepszych remake’ów dostępnych na konsolach poprzedniej generacji. Podążając za Leonem S. Kennedym, udajesz się do odległej wioski w Europie z misją odnalezienia zaginionej córki prezydenta. Ta część Resident Evil to idealne połączenie akcji i horroru. W tej chwili Amazon oferuje grę za połowę ceny na wszystkie konsole, co jest najniższą ceną w historii.

MacBook Air M1 w cenie 699 dolarów

Walmart oferuje MacBooka Air M1 za jedyne 699 dolarów. Jest to tańsze niż jakakolwiek zniżka studencka lub podobna. Chociaż nowsze modele korzystają z chipa M2, nie można pominąć M1. Można na nim uruchomić wiele programów wymagających dużej wydajności, takich jak edycja wideo, edycja zdjęć i wiele innych.

Zestaw PS5 Slim Spider-Man 2 za 399,99 USD

Amazon ma fantastyczną ofertę na PlayStation 5 Slim Digital Edition. Sama konsola jest tańsza o 50 dolarów, a Spider-Man 2 dostajesz za darmo. W sumie daje to 120 dolarów oszczędności. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie kupiłeś jeszcze PS5, ponieważ w tej chwili jest mało prawdopodobne, że zobaczymy lepszą ofertę.

Zdobądź kartę podarunkową o wartości 25 USD do dowolnego Nintendo Switch

Mimo że dzień MAR10 już minął, niesamowita oferta na Nintendo Switch jest nadal dostępna. Best Buy oferuje kartę podarunkową o wartości 25 dolarów przy zakupie dowolnego modelu Nintendo Switch. Obejmuje to Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i model OLED Nintendo Switch. Jeśli jeszcze nie kupiłeś Nintendo Switch, teraz jest idealny moment, ponieważ możesz wykorzystać kartę podarunkową o wartości 25 USD na nową grę, która będzie do niej dołączona!

Zaoszczędź na dyskach SSD Samsung 990 EVO

Amazon oferuje świetne zniżki na modele dysków SSD Samsung 990 EVO o pojemności 1 TB i 2 TB. Ten dysk SSD jest kompatybilny z PlayStation 5, co czyni go idealnym wyborem, jeśli szukasz nowego akcesorium do swojego PS5. Ponadto idealnie nadaje się do każdego komputera do gier lub innego urządzenia obsługującego pełny dysk SSD NVME M.2.

Mario Kart 8 Deluxe za 39,99 USD

Mario Kart 8 Deluxe to jak dotąd najlepiej sprzedająca się gra na Nintendo Switch. Nigdy nie było lepszego momentu na zakup gry, zwłaszcza że niedawno zakończył się dodatek DLC. W tym tytule dostępnych jest łącznie 96 torów do dzikich wyścigów, które zapewnią ci zajęcie na lata. Nowi kierowcy, w tym Diddy Kong, Pauline i Birdo, są nawet objęci karnetem Booster Course Pass!

Zaoszczędź 20 USD na kontrolerze bezprzewodowym dla konsoli Xbox

Dodatkowy kontroler Xbox zawsze może się przydać. Nie wszystko trwa wiecznie, a kontrolery mogą łatwo się zużyć, szczególnie przy częstym użytkowaniu. W ten weekend Microsoft Store oferuje 20 dolarów zniżki na kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox. Oferta ta dotyczy zarówno sterownika Robot White, jak i sterownika Pulse Red.

Zaoszczędź 20 $ na Mario Tennis Aces

Mario Tennis Aces to pierwszy od dłuższego czasu tryb fabularny w grze sportowej Mario. Deweloper Camelot starał się stworzyć nowe, wciągające podejście do formuły Mario Tennis. Aces oferuje dziesiątki postaci do wyboru, każda z własnymi unikalnymi zdolnościami i umiejętnościami. Formuła rozgrywki została odnowiona dzięki nowym, ekscytującym mechanikom, takim jak AoE Smash i AoE Speed, które na nowo definiują, jak może wyglądać mecz tenisowy.

Zaoszczędź 43% na God of War Ragnarok

God of War Ragnarok pozostaje jedną z najlepszych gier na PS5, jakie można kupić. Ta gra akcji jest kontynuacją gry God of War z 2018 roku, w której Kratos i Atreus zbliżają się do Fimbulwinter. Jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę, teraz jest świetny moment, aby kupić Ragnarok ze zniżką i dowiedzieć się, dlaczego tak wielu graczy uwielbia tę serię.

Apple AirPods Pro z USB Type-C w cenie 189,99 USD

Amazon obniżył cenę Apple AirPods Pro drugiej generacji, prawdziwie bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów i uniwersalnym złączem USB Type-C, z 60 dolarów do obecnie zaledwie 189 dolarów. W słuchawkach AirPods Pro obecnej generacji Apple zastąpiło opatentowany port Lightning bardziej uniwersalnym złączem USB typu C. Te słuchawki są idealne, jeśli masz iPhone’a, iPada lub MacBooka, ponieważ można je łatwo podłączyć i ogólnie zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Zdobądź remake Dead Space za 29,99 dolarów

Dead Space zostało wydane w styczniu ubiegłego roku i jest to świetny moment na zakup gry, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Remake ten charakteryzuje się imponującym wykorzystaniem technologii i całkowicie unowocześnionym systemem walki. Szczególną uwagę poświęcono dźwiękowi, wykorzystując technologię dźwięku 3D, która zapewnia wciągające wrażenia. Próbując uciec z opuszczonego statku, możesz spodziewać się wielu emocji i horroru. USG Ishimura nigdy nie wyglądała lepiej i straszniej.

Zaoszczędź 20 USD na Luigi’s Mansion 3

Luigi’s Mansion 3 pozostaje jednym z najlepszych dostępnych tytułów na Nintendo Switch. Luigi wraz z Mario, Peach i Toadem spędzają wakacje w hotelu Last Resort. Jednak kiedy przybywają, nic nie jest tym, czym się wydaje. Szybko zostajesz wrzucony w szaloną przygodę z nowymi umiejętnościami, towarzyszami i duchami. Premiera Luigi’s Mansion 2 HD planowana jest na czerwiec przyszłego roku, więc dzisiaj jest świetna okazja, aby w oczekiwaniu sprawdzić najnowszy tytuł z serii Luigi’s Mansion.

Źródło: www.ign.com