Najlepsze oferty gier wideo i technologii na sobotę 11 maja

Najlepsze sobotnie oferty na gry i technologie są już dostępne u sprzedawców, o których być może nie wiesz! Dzisiaj zebraliśmy najlepsze oferty z branży gier, technologii i nie tylko! Najlepsze oferty na sobotę, 11 maja obejmują Like a Dragon: Infinite Wealth, Dead Cells: Return to Castlevania Edition, Wiedźmin 3: Dziki Gon – edycja pełna i nie tylko.

Zaoszczędź do 60% na Like a Dragon: Infinite Wealth

Like a Dragon: Infinite Wealth to najnowszy tytuł z długoletniej serii gier RPG. Kiryu Kazama powraca po wydarzeniach z Yakuza: Like a Dragon, ponownie łącząc się z Ichibanem Kasugą w szalonej przygodzie, której szybko nie zapomnisz. Choć zdecydowanie powinieneś spróbować przejść całą serię w kolejności, w Like a Dragon: Infinite Wealth można grać samodzielnie.

Zaoszczędź 75% na Bizarre Adventure JoJo: All Star Battle R

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle R to doskonała bijatyka obejmująca całą serię JoJo. Można grać ponad 50 postaciami, a DLC obejmuje Rudola Von Stroheima, Leone Abbacchio, Yuyę Fungami i nie tylko. Jeśli jesteś fanem serii anime lub mangi, All Star Battle R to świetny tytuł, przy którym będziesz się dobrze bawić, szczególnie za kilka dolarów.

Star Wars Jedi: Survivor za 27,99 USD

Star Wars Jedi: Survivor można nabyć w Best Buy za jedyne 27,99 dolarów, co stanowi jedną z najniższych cen, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z Star Wars Jedi: Fallen Order i Cal Kestis stał się potężnym Jedi podróżującym po galaktyce, aby zachować pokój. Dzięki nowym zdolnościom Mocy, mieczom świetlnym i opcjom walki wręcz Survivor to świetna kontynuacja i tytuł, który powinien wypróbować każdy fan Gwiezdnych Wojen.

Ogromne oszczędności na Dead Cells: Return to Castlevania Edition

Jeśli jesteś fanem roguelite i nie próbowałeś jeszcze Dead Cells, nie przegap tej oferty. Ten pakiet zawiera grę Dead Cells i pierwsze cztery oryginalne DLC oraz dodatek Return to Castlevania. DLC RTC zawiera znane postacie z Castlevanii, takie jak Richter i Alucard, a także 14 nowych broni, 3 walki z bossami, 20 kostiumów i 51 utworów muzycznych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – edycja kompletna za 20 dolarów

Walmart oferuje obecnie grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji pełnej za 20 dolarów. Ten tytuł to rozszerzona i ostateczna wersja ogromnej gry RPG, z ulepszoną grafiką, skróconym czasem ładowania i teksturami dla konsoli Xbox Series X. Gra zawiera nawet elementy inspirowane hitową serią Netflix, dzięki czemu możesz doświadczyć ostatecznej wersji tej gry ukochany tytuł.

Tekken 8 za 49,99 dolarów

Tekken 8 to ostatnia duża bijatyka wydana na konsole obecnej generacji. Można już grać w ponad 32 postacie, co znacznie przewyższa tytuły takie jak Street Fighter 6 czy Mortal Kombat 1. Tryby online znacznie przewyższają swoje poprzedniki, z dobrym kodem sieciowym i mnóstwem sposobów gry. W naszej recenzji 9/10 stwierdziliśmy, że Tekken 8 to „niesamowita nowa odsłona długiej serii”. »

Nintendo Switch OLED za 314,99 USD

Woot oferuje obecnie Nintendo Switch OLED Model White Joy-Con za 314,99 USD. Jeśli nie kupiłeś jeszcze konsoli Switch, warto kupić model OLED. Dzięki oszałamiającemu wyświetlaczowi OLED gry na Switchu wyskakują i wyglądają żywo. Dodatkowo nowa, przerobiona podstawka znacznie ułatwia grę na tym urządzeniu w trybie stołowym.

Źródło: www.ign.com