Najlepsze oferty gier na PC z letniej wyprzedaży GOG

Ruszyła letnia wyprzedaż GOG, oferująca duże zniżki na setki gier na PC. Jak w przypadku wszystkich wyprzedaży na GOG-u, także i tutaj znajdziesz oferty na tytuły z całej historii platformy, od sprawdzonych klasyków po najnowsze wydania. W niektórych przypadkach możesz zdobyć niesamowite gry już za kilka dolarów.

Duże zniżki na gry komputerowe

Na przykład możesz kupić edycje rozszerzone Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II, dostępne odpowiednio za jedyne 5 i 3 dolary. Zwykle te dwie klasyczne gry RPG kosztują 20 dolarów, więc są to dość duże zniżki. Jeśli to nie wystarczy, aby ugasić pragnienie gier CRPG, możesz także kupić Divinity: Original Sin 2 za 13,49 USD (zwykle 45 USD), Dragon Age: Początek za 3,19 USD (zwykle 20 USD) lub Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Edition za 15 USD ( wynosiła 60 dolarów).

Inne świetne oferty to Yooka-Laylee and the Impossible Lair: Deluxe Edition za 4,75 USD (zwykle 48 USD), SteamWorld Heist za 1,49 USD (wcześniej 15 USD) i Deus Ex: Mankind Divided Digital Deluxe Edition za 6,74 USD (zamiast 45 USD). W sprzedaży dostępnych jest także kilka kolekcji gier, w tym pakiet Yakuza Complete Series, który zawiera siedem gier – Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Kiwami 2, zremasterowane wersje Yakuza 3 do 5 oraz Yakuza 6: The Song of Life – wszystko to za jedyne 50,39 USD, ponad 50% zniżki od zwykłej ceny 112 USD. Dostępny jest także pakiet Metro Franchise Bundle, który obejmuje wszystkie cztery gry z klimatycznej serii FPS za jedyne 9,51 USD (było 60 USD).

Dostępne inne oferty

To tylko niewielki wybór z wielu ofert gier na PC dostępnych podczas Letniej Wyprzedaży GOG. Możesz sprawdzić listę naszych ulubionych ofert poniżej lub udać się na GOG, aby przejrzeć pełny katalog.

Letnia wyprzedaż GOG trwa do 10 lipca, więc masz nieco ponad tydzień na skorzystanie z tych ofert, zanim znikną.

Źródło: www.gamespot.com