Najlepsze niedzielne oferty: telewizor Samsung OLED, Pokémon Snap…

Najlepsze oferty na gry i technologie w ten weekend

Weekend dobiega końca, czas rzucić okiem na najlepsze oferty dostępne w ten weekend na gry, technologię i wiele więcej! Nowe tytuły objęte są rabatami, a wiele materiałów jest także przecenionych. Najlepsze oferty na niedzielę, 3 marca, obejmują 55-calowy telewizor OLED S90C 4K firmy Samsung, nowe Pokémon Snap, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD i nie tylko.

W promocji 34%: Bomb Rush Cyberfunk

Amazon oferuje obecnie zniżki na wersje Bomb Rush Cyberfunk na Nintendo Switch i PlayStation 5. Ten duchowy następca Jet Set Radio oferuje mnóstwo zabawy i różnorodnych zajęć. Wcielasz się w Reda i dołączasz do ekipy Bomb Rush Crew, która podróżuje po mieście, odkrywając miejsca z graffiti i zdobywając punkty REP. Zawiera wszystkie efektowne sztuczki, które znasz i lubisz, więc jest to świetny tytuł na relaks i rozrywkę.

Pokémon Legends: Arceus za 44,99 USD

Pokémon Legends: Arceus jest często okrzyknięty jedną z najlepszych gier Pokémon dostępnych na Switchu. Akcja tego oryginalnego tytułu rozgrywa się dawno temu, gdzieś w regionie Hisui. Koncentrując się na eksploracji, możesz swobodnie wędrować po mapie, aby łapać Pokémony, eksplorować różne środowiska i wiele więcej. W ten weekend możesz zaoszczędzić 15 dolarów w Best Buy, korzystając z najlepszych gier Pokémon, jakie ma do zaoferowania Switch.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD za 39,99 dolarów

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to długo oczekiwany remaster klasycznej gry na Wii. Akcja Skyward Sword, osadzona na początku osi czasu Zeldy, zabiera Linka w przestworza podczas podróży po całym świecie, aby ocalić swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Zeldę. Odkryjesz, że Miecz Legendy powstał między innymi w ramach tej podróży. Za 39,99 USD to świetny tytuł, który warto dodać do swojej kolekcji na Switchu.

Zaoszczędź 44% na tym telewizorze OLED Samsung 55″ 4K S90C

W ten weekend Walmart oferuje niesamowitą ofertę na telewizor Samsung OLED 2023. Wyposażony w oszałamiający ekran OLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz, najnowsze tytuły na PlayStation 5 i Xbox Series Dzięki tej ofercie zaoszczędzisz ponad 1100 dolarów, co sprawia, że ​​trudno jest przepuścić tę cenę, jeśli szukasz nowego telewizora OLED.

80 USD zniżki na słuchawki Bose QuietComfort II

Słuchawki Bose QuietComfort II to doskonały wybór, jeśli szukasz słuchawek klasy premium z technologią redukcji szumów, która nie pogarsza jakości dźwięku. Te słuchawki są wyposażone w funkcję kalibracji dźwięku CustomTune, która automatycznie dostosowuje dźwięk i redukcję szumów do Twoich uszu. Podobnie jak w przypadku Apple AirPods Pro możesz przełączać się między różnymi ustawieniami redukcji szumów. Tryb Aware pozwala na wgląd w otoczenie i miesza te dźwięki z Twoją muzyką.

Źródło: www.ign.com