Najlepsze mechaniczne klawiatury gamingowe w niskiej cenie – ranking 2021

Najlepsze klawiatury mechaniczne dla graczy

Przenośna klawiatura do gier MageGee 60% MK-Box

Klawiatura MageGee 60% jest wyposażona w przełączniki liniowe umożliwiające szybkie działanie. Oprócz pełnej ochrony przed efektami duchów i uniwersalnej kompatybilności (dzięki połączeniu USB-C), korzysta z niebieskiego podświetlenia LED, dedykowanych klawiszy strzałek (pomimo niewielkich rozmiarów) i zintegrowanych flip stopek, które pomogą Ci znaleźć najbardziej ergonomiczną pozycję do pisania.

Inne opcje do rozważenia

Jeśli klawiatura MageGee nie przypadła Ci do gustu, w sprzedaży znajdziesz także Keychron C3 Pro za 27 dolarów (wcześniej 50 dolarów) z brązowymi lub czerwonymi przełącznikami. Zwiększ nieco swój budżet, a mechaniczną klawiaturę bezprzewodową 8BitDo Retro można kupić za 70 USD (było 100 USD), która ma wygląd retro i dwa super podwójne przyciski do dodatkowych makr.

Jeśli chcesz wydać więcej niż 100 USD, bezprzewodowa klawiatura ASUS ROG Strix Scope RX TKL (czarna) jest dostępna w cenie 113 USD (wcześniej 170 USD), natomiast przewodowa klawiatura ASUS ROG Strix Scope NX TKL (biała) jest w sprzedaży za 100 dolarów (zamiast 120 dolarów). Obie klawiatury mają dobry design i konstrukcję. Model bezprzewodowy to w 80% klawiatura z wbudowaną podpórką pod nadgarstki.

Wniosek

Mechaniczne klawiatury do gier nie muszą być drogie, aby były dobrej jakości. Klawiatura do gier MageGee Portable 60% MK-Box to doskonały przykład niedrogiej klawiatury, która oferuje stylowy wygląd i funkcje o wysokiej wydajności. Niezależnie od tego, czy wolisz prostotę MageGee, czy dodatkowe funkcje oferowane przez inne marki, z pewnością znajdziesz klawiaturę mechaniczną, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom i budżetowi.

Źródło: www.gamespot.com