Najlepsze konta do gier, które możesz śledzić w Bluesky: Nintendo Life, Capcom Oficjalna, SEGA Japan… (90 znaków)

Oto wybór kont na Twitterze związanych z grami wideo, które warto śledzić. Konta te dzielą się ciekawymi treściami związanymi z grami i mają pozytywne nastawienie. Należą do nich osoby z branży, zespoły programistów/wydawców, media związane z grami i podcasterzy. Niektóre z tych kont mogą już znajdować się na Twojej liście obserwowanych, ale chcemy je wyróżnić na Bluesky, platformie, na której spotyka się coraz więcej entuzjastów gier wideo. Teraz możesz nawet publikować gify i wysyłać wiadomości prywatne.

Często Zadawane Pytania

8-4 Graj

8-4 to tokijska firma lokalizacyjna, która pracowała nad takimi grami jak NieR: Automata, Fire Emblem: Awakening, Xenoblade Chronicles X, Unicorn Overlord i Dragon’s Dogma. Ich podcast zawiera dyskusje na temat nowości w grach wideo z japońskiej perspektywy. Nawet bez odcinków Hype Train z E3 jest to jeden z najlepszych podcastów o grach wideo.

Akrodzinny

Akfamilyhome oferuje ciekawe filmy Nintendo i ogólne dyskusje na ten temat. Jeśli chcesz pozbyć się kopii Waterworld na Virtual Boy, wiesz, z kim się skontaktować.

Przed Mario

Blog Before Mario eksploruje historię Nintendo, a to konto na Twitterze robi to samo. Interesują go zabawki i gry Nintendo sprzed ery Mario.

Reszta tekstu…

Źródło: www.nintendolife.com