Najlepsze gry WarioWare w rankingu!

Najbardziej godne uwagi gry WarioWare: odkryj podstawy sagi!

WarioWare: Mega Microgames

Wydany: 26 maja 2003

Jeśli mikrogry oferowane w WarioWare, Inc.: Mega Microgame$! są proste, szalone, szybkie i pełne wyzwań doświadczenie wynikające z ich szybkiego następujących po sobie jest niesamowicie uzależniających, a opatentowane szaleństwo Wario doskonale pasuje do konsoli przenośnej. Nie jest to najdłuższa gra i poza trybem dla jednego gracza nie ma wiele do zrobienia, ale jest pełna akcji i dobrej zabawy.

WarioWare: Pokręcone!

Wydanie: 23 maja 2005

Trzecia gra z serii minigier Wario, WarioWare Twisted! nigdy nie przekroczył Oceanu Atlantyckiego do Europy, ale jego czujnik żyroskopowy dodał nowy element do szalonej formuły ustalonej dwie gry wcześniej, co czyni ją jedną z najważniejszych atrakcji w katalogu Wario. Dzięki czujnikowi we wkładzie nie jest to gra, którą będziesz chciał podłączyć Game Boy Player do GameCube, ale rozgrywka oparta na minigrach typu bitesize jest dziś tak samo aktualna, jak w połowie 2000 roku.

WarioWare: Dotknięty!

Wydany: 11 marca 2005

Dotknięcie WarioWare! może nie wywołuje takiego zachwytu, jak w momencie premiery, ale jest przepełniony maniakalną energią, która sprawia, że ​​serial jest tak zabawny, niezależnie od platformy. Pomimo wyjątkowo krótkiej rozgrywki (główny tryb można łatwo zakończyć w godzinę lub dwie) i niesamowicie uproszczonej mechaniki rozgrywki, odsłona DS wciąż oferuje wiele. Bogactwo minigier, kolorowa grafika, dziwaczny humor i wspaniała ścieżka dźwiękowa sprawiają, że jest to ponadczasowe przeżycie, które warto odkryć wiele lat później.

WarioWare: płynne ruchy

Wydanie: 15 stycznia 2007

Wczesna demonstracja pilota Wii Remote (lub „Form Baton”, jak się go nazywa w grze), WarioWare Smooth Moves przeniosło anarchiczną mikrologiczną rozgrywkę i estetykę serii na urządzenia przenośne na Wii w pozycji, która z pewnością jest najczęściej graną grą wszystkie tytuły WarioWare. Nigdy nie było wiadomo, co będzie dalej, a ta gra była jedną z pierwszych, które zademonstrowały potencjał konsoli w tych pierwszych miesiącach.

Źródło: www.nintendolife.com