Najlepsze gry w sklepie internetowym Switch w październiku 2023 r.: Suika Game, Metal Gear Solid 3, Dave The Diver

Niezbędne gry z Nintendo eShop w październiku 2023 r

Wyróżnienia

Ostatni miesiąc był pełen premier w Nintendo eShop, w tym dwóch doskonałych gier Mario i Sonic. Przyjrzyjmy się zatem temu, co mogłeś przeoczyć.

Gra Suika

Gra Suika, znana również jako „Gra w Arbuza”, zyskała w tym roku eksplozję popularności. Pierwotnie wydany w Japonii w 2021 roku, przyciągnął uwagę zachodnich odbiorców dzięki VTuberom i streamerom. Ta prosta, ale wciągająca gra logiczna polega na dopasowywaniu owoców, aby były większe. W naszej recenzji wystawiliśmy jej 7/10, ale trudno jest przestać grać.

Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży

Uważana za jedną z najlepszych gier wszechczasów, Metal Gear Solid 3: Snake Eater w końcu powraca na konsole Nintendo. Pomimo ograniczenia do 30 klatek na sekundę, ta wersja pozostaje niesamowitym osiągnięciem w świecie gier wideo. Dzięki wciągającej fabule, niesamowitym walkom z bossami i kultowymi postaciami ta gra zasługuje na całą uwagę, jaką otrzymuje. W naszej recenzji wystawiliśmy mu ocenę 9/10.

Dave Nurek

Dave The Diver to gra łącząca elementy rogue-like, symulację zarządzania i RPG. Wcielasz się w Dave’a, zmywacza naczyń, który prowadzi także restaurację sushi. Musisz łowić ryby, aby nakarmić swoich klientów, ale także wykonywać inne zadania dla swoich przyjaciół i sąsiadów. Gra jest pełna oryginalnych pomysłów i ciekawych mechanik gry. W naszej recenzji wystawiliśmy mu ocenę 9/10. Jeśli jesteś ciekawy, wypróbuj wersję demonstracyjną w sklepie Nintendo eShop.

Oto podsumowanie najlepszych gier z Nintendo eShop w październiku. Jaka była Twoja ulubiona gra w tym miesiącu? Nie wahaj się dać nam znać w komentarzach!

Źródło: www.nintendolife.com