Najlepsze gry w ramach usługi PC Game Pass do odkrycia w języku francuskim.

Odkryj najlepsze gry dostępne w ramach PC Game Pass dzięki rekomendacjom popularnego streamera Bruce’a Greene’a. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem eksploracji kosmosu, skradania się, symulacji lotu czy strategicznych gier akcji, w ramach PC Game Pass każdy znajdzie coś dla siebie. Bruce Greene dzieli się swoimi ulubionymi filmami i zaprasza Cię do zanurzenia się w tych urzekających światach.

Astroneer: Idealne połączenie przetrwania, konstrukcji i eksploracji kosmosu. Ta gra to prawdziwa perełka dla fanów postępu i tworzenia.

Hitman World of Assassination: Podróżuj po otwartych światach i wykonuj misje zabójstw w wielkim stylu. Gra oferująca pełną swobodę i nieograniczone możliwości eliminowania celów.

Microsoft Flight Simulator: niezwykle realistyczne wrażenia z lotu, które pozwalają odkrywać wszystkie cuda Ziemi z powietrza. Spełnienie marzeń miłośników symulacji lotu.

Mount & Blade 2: Bannerlord: Podbijaj terytoria w tej grze strategicznej czasu rzeczywistego, która przekształca się w epickie bitwy z perspektywy trzeciej osoby. Idealne połączenie zarządzania i działania.

Starfield i The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition: Zanurz się w fantastycznych wszechświatach wypełnionych epickimi przygodami i wszelkiego rodzaju zadaniami. Idealne gry dla fanów wciągających historii i otwartych światów.

Warhammer 40,000: Darktide: Zanurz się w uniwersum Warhammera dzięki tej kooperacyjnej grze akcji. Zmierz się z hordami wrogów ze znajomymi i zanurz się w wciągającej i dynamicznej rozgrywce.

Dzięki PC Game Pass masz dostęp do niezwykle bogatej biblioteki gier na PC. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym graczem, czy zagorzałym entuzjastą, wśród tych niezwykłych tytułów z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Na co więc czekasz, aby rozpocząć kolejną przygodę z grami wideo? Dołącz już teraz do społeczności PC Game Pass i daj się przenieść do urzekających wirtualnych światów.

[Image : Logo PC Game Pass]

[Image : Capture d’écran d’un jeu sur PC Game Pass]

[Image Vidéo : Bande-annonce d’un des jeux mentionnés]

Śledź Bruce’a Greene’a na Twitchu, aby uzyskać więcej polecanych gier.

Źródło: news.xbox.com