Najlepsze gry w kosmosie: Starfield, Halo, Metroid, Ratchet & Clank i wiele więcej! Podziel się swoimi przemyśleniami na temat tych klasyków.

Witamy w kolejnym tygodniu recenzji społeczności na IGN. W tym czasie oferujemy Ci możliwość wystawienia oceny Twoim ulubionym grom (lub nie), które opierają się na konkretnym temacie. W zeszłym tygodniu naszym tematem był kosmos, ale biorąc pod uwagę tak wiele innych gier kosmicznych, których nie umieściliśmy na naszej początkowej liście odtwarzania, zdecydowaliśmy się zrobić remiks, dodać więcej i dać większej liczbie gier szansę zabłysnąć w świetle reflektorów.

Ci z Was, którzy przegapili premierę Przeglądów Społeczności, mogą to sprawdzić tutaj. Pamiętaj, że największe i najlepsze gry, wybrane na podstawie ocen użytkowników, znajdą się w tabeli liderów, pokazującej gry wszechczasów, które według widzów IGN są najlepsze. Masz więc szansę powiedzieć światu, dlaczego uważasz, że gra, w którą grałeś, jest najlepszą – lub najgorszą – rzeczą w historii (a może czymś pomiędzy). Możesz utworzyć konto IGN, aby odblokować możliwość tworzenia własnych playlist, pisania recenzji użytkowników i nie tylko, klikając przycisk „Zarejestruj się” w lewym dolnym rogu dowolnej strony w IGN.

Więcej gier kosmicznych!

Oto lista największych gier, których akcja rozgrywa się w kosmosie lub o kosmosie. Przejdź do strony elementu gry, aby wyrazić własną recenzję swoich ulubionych. A dla tych, którym udało się ukończyć Starfield od czasu jego wczesnego dostępu, zostaw recenzję i podziel się z nami swoimi przemyśleniami. W przyszłości będziemy mieć więcej podobnych tematów, więc bądź na bieżąco!

Poniżej przygotowaliśmy nieco większą listę, obejmującą Halo, Metroid, Ratchet & Clank i inne franczyzy, które pomogą Ci zacząć, ale nie krępuj się zostawić recenzję dowolnej z Twoich ulubionych gier, o których mogłeś zapomnieć. Aby rozpocząć, po prostu przejdź do strony gry i kliknij przycisk „Oceń grę”.

Źródło: www.ign.com