Najlepsze gry typu stealth na Nintendo Switch w 2023 roku.

Najlepsze gry typu stealth na Nintendo Switch

Jeśli jesteś zmęczony brutalnymi grami i szukasz bardziej wyrafinowanego i ukrytego podejścia do eliminowania wrogów, gry typu stealth są dla Ciebie. Na szczęście Nintendo Switch oferuje różnorodne gry typu stealth, od gier akcji 3D po turowe gry taktyczne, aby zaspokoić wszystkie pragnienia tajnych agentów.

Wersja Hitman 3 w chmurze: Klejnot infiltracji

Wydany w styczniu 2021 roku Hitman 3 to fantastyczna gra typu stealth, która zanurza Cię w wyrafinowanym świecie zabójstw. Dzięki tej wersji w chmurze gracze na Switchu mogą teraz wcielić się w Agenta 47 i cieszyć się rozgrywką bogatą w akcję i strategię. Pomimo pewnych nieuniknionych wad technicznych, Hitman 3 pozostaje pozycją obowiązkową dla fanów skradanki na Switchu.

Assassin’s Creed: The Rebel Collection: Ekscytujące przygody piratów

Kolekcja Rebel oferuje dwie niesamowite pirackie przygody, w których infiltracja jest nie tylko opcjonalna, ale także przyjemna. Niezależnie od tego, czy grasz w Black Flag, czy Rogue, gracze mogą odkrywać urzekający świat piratów, ciesząc się płynną i wciągającą rozgrywką.

Zagraj w Metal Gear Solid na Switchu w 2023 roku

Pomimo przestarzałej grafiki, Metal Gear Solid nadal urzeka graczy solidną rozgrywką i ekscytującymi misjami. Wersja na Switcha dodaje ekskluzywne dodatki, dzięki czemu ten klasyk jest bezpiecznym wyborem dla fanów infiltracji.

Invisible, Inc.: Przyjemność taktycznej infiltracji

Ta mała gra taktyczna to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier typu stealth. Dzięki znaczącym decyzjom i złożonym misjom Invisible, Inc. zapewnia wysokiej jakości grę typu stealth, która zachwyci entuzjastów strategii.

Monako: Edycja kompletna: Wybuchowa gra o napadzie

Monaco: Complete Edition oferuje solidną rozgrywkę w trybie dla jednego gracza, ale naprawdę błyszczy w trybie dla wielu graczy. Zbierz znajomych, aby utworzyć drużynę napadową i przygotować się na godziny dynamicznej akcji w ukryciu.

Gra Untitled Goose: ukryta i zabawna

W Untitled Goose Game wcielisz się w złośliwego gęś, który musi wykazać się przebiegłością i skradaniem się, aby wykonać swoje misje. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu i wyjątkowej prezentacji ta gra jest prawdziwym klejnotem na Switchu.

Sniper Elite 4: Raj dla snajperów ukrywających się

Dzięki ogromnym misjom pełnym wrogów do wyeliminowania, Sniper Elite 4 oferuje strategiczne doświadczenie w ukryciu. Pomimo kilku drobnych wad, ta gra jest prawdziwą przyjemnością dla fanów infiltracji.

Obcy: Izolacja: Terror i ukrywanie się w kosmosie

Ta gra typu survival horror to prawdziwe dzieło sztuki, oferujące wciągające i przerażające doświadczenie w ukryciu. Dzięki płynnej rozgrywce i precyzyjnemu sterowaniu Alien: Isolation to pozycja obowiązkowa dla fanów science fiction i skradanek.

Liberated: ukryta i stylizowana przygoda

Liberated oferuje dyskretną i stylizowaną rozgrywkę, z responsywnym sterowaniem i dopracowanym projektem poziomów. Pomimo kilku klisz, ta gra jest prawdziwą przyjemnością dla fanów infiltracji na Switchu.

Źródło: www.nintendolife.com