Najlepsze gry Teenage Mutant Ninja Turtles na konsolach Nintendo


Obraz: Konami

Świetne Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge od Dotemu i Tribute Games niedawno rozpaliły naszą pasję do bohaterów w półskorupie w sposób, którego nie czuliśmy od dawna. Wraz ze zbliżającą się premierą Konami Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, szykujemy się do utonięcia inne już wkrótce fala podniecenia i nostalgii.

Przy tak wielu grach TMNT, które pojawiły się na konsolach Nintendo przez lata, trudno jest dokładnie wiedzieć, od czego zacząć, nie mówiąc już o tym, który Ninja Turtle (lub Bohater Turtle w Wielkiej Brytanii) do wyboru, gdy już zdecydujesz się na grę. Tak więc, aby pomóc Ci przejrzeć je wszystkie, poprosiliśmy was, kochanych czytelników Nintendo Life, o ocenę gier Turtles, w które graliście, i pomóż nam ocenić każdą grę TMNT na systemy Nintendo — a wynik znajduje się poniżej.

Pamiętaj: poniższa kolejność jest aktualizowana w czasie rzeczywistym zgodnie z odpowiednią oceną użytkownika każdej gry w bazie danych gier Nintendo Life. Nawet gdy to czytasz, całkowicie możliwe jest wpłynięcie na poniższy ranking. Jeśli nie oceniłeś jeszcze swoich ulubionych, po prostu kliknij poniżej gwiazdkę gry, którą chcesz ocenić, i od razu przypisz wynik.

A co ze wspomnianą kolekcją Cowabunga firmy Konami? Dodamy to, gdy będziesz miał trochę czasu, aby to wypróbować, ale jako kompilacja składająca się z wielu najlepszych gier z poniższej listy, mamy nadzieję, że pomoże ci to zdecydować, w co zagrać jako pierwsza po grze. uruchamia.

Gotowy do zjedzenia pysznej pizzy w kanalizacji? Chwyć wybraną kolorową maskę na oczy i dajmy klanowi stóp dźwięk kopiący…

Żółwie Ninja (3DS)

Żółwie Ninja (3DS)

Wydawca: Aktywacja / Deweloper: Magiczne Kieszenie

Data wydania: 23 lipca 2014 (USA) / 23 lipca 2014 (Wielka Brytania/UE)

Teenage Mutant Ninja Turtles (znane również jako „Ninja Turtles”, aby uniknąć pomyłek z grą 3DS z 2013 roku) to izometryczna gra akcji oparta na filmie Michaela Baya z 2014 roku o tym samym tytule. Możesz grać jako jeden z czterech turtów, a każdy z nich ma swoją własną specjalną zdolność — tanka, uzdrowiciela, maga, łotrzyka.

Ciekawostka: Danny Woodburn, który wypowiedział głos Splintera w restarcie 2014, powtórzył swoją rolę w tej grze.

Żołnierze Żołnierzy Wojennych (DS)

Żołnierze Żołnierzy Wojennych (DS)

Wydawca: Ubisoft / Deweloper: Ubisoft Montreal

Data wydania: 20 marca 2007 (USA)

Ta gra stworzona przez firmę Ubisoft, oparta na filmie z 2007 roku, wzorowała się na Prince of Persia dzięki akrobatycznej platformówce na dachu, a także zwykłym wyborom „graj ​​jako dowolny z żółwi”. Wydane w tamtym czasie na prawie wszystkie platformy, wersje PSP i DS zostały oczywiście znacznie obniżone, aby spełnić wymagania konsol przenośnych.

Wojownicze Żółwie Ninja (3DS)

Wojownicze Żółwie Ninja (3DS)

Wydawca: Aktywacja

Data wydania: 22 października 2013 (USA) / 25 października 2013 (Wielka Brytania/UE)

Wierna klasycznej rozgrywce i atmosferze w stylu TMNT, Teenage Mutant Ninja Turtles to energiczna bijatyka z ulepszeniami postaci, dodatkowymi przedmiotami i wieloma trybami rozgrywki. Opowiada historię Turt-tastic poprzez przerywniki w stylu animowanego ponownego uruchomienia telewizora i ostrożnie obchodzi się z materiałem źródłowym. Jednak ponieważ rozgrywka jest często płytka i szybko powtarzalna, nie udało się jej osiągnąć szczytów gier retro TMNT.

Wojownicze Żółwie Ninja 3: Zmutowany Koszmar (DS)

Wojownicze Żółwie Ninja 3: Zmutowany Koszmar (DS)

Wydawca: Konami / Deweloper: Konami

Data wydania: 1 listopada 2005 (USA) / 24 listopada 2005 (Wielka Brytania/UE)

Ta wersja Konami z 2005 roku na temat serii TMNT jest oparta na programie telewizyjnym TMNT z 2003 roku, który był nieco bardziej ostry i zorientowany na dorosłych niż oryginalny serial telewizyjny z lat 80-tych. Tytułowy „Mutant Nightmare” odnosi się do ostatniego z czterech rozdziałów gry, w których Żółwie walczą z bossami w swoich snach, po pokonaniu wszystkich swoich zwykłych wrogów, takich jak Shredder i Foot Clan.

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowane Walki Wręcz (GCN)

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowane Walki Wręcz (GCN)

Wydawca: Konami / Deweloper: Konami

Data wydania: 16 marca 2005 (USA)

Jedna z wielu gier TMNT zainspirowanych ponownym uruchomieniem telewizora z 2003 roku, Mutant Melee to Turtley w wersji gry Smash Bros. z 22 grywalnymi postaciami do odblokowania i zmierzenia się ze sobą w „Last Man Standing”. Dostępne są inne tryby, które można nieco urozmaicić, takie jak „Knock Out”, wyzwanie na czas; „Król wzgórza”, w którym gracze mogą zdobywać punkty za najdłuższe przebywanie w określonych strefach; i „Keep Away”, który działa jak misja eskortowa w stylu Overwatch dla ważnej skrzyni.

Wojownicze Żółwie Ninja: Niebezpieczeństwo Szlamu (3DS)

Wojownicze Żółwie Ninja: Niebezpieczeństwo Szlamu (3DS)

Wydawca: Aktywacja / Deweloper: Droga do przodu

Data wydania: 11 listopada 2014 (USA) / 11 listopada 2014 (Wielka Brytania/UE)

Ta gra, stworzona przez studio Shantae WayForward, ze ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Jake’a Kaufmana (późniejszego kompozytora Shovel Knight), została zaprojektowana tak, aby wypełnić lukę między drugim i trzecim sezonem programu telewizyjnego z 2012 roku, z elementami fabuły z obu, a także odniesienia do gry NES. Był to również jeden z trzy Gry TMNT 2014!

Wojownicze Żółwie Ninja (Wii)

Wojownicze Żółwie Ninja (Wii)

Wydawca: Aktywacja / Deweloper: Magiczne Kieszenie

Data wydania: 22 października 2013 (USA)

Gra towarzysząca Nintendo 3DS Teenage Mutant Ninja Turtles. Była to druga gra TMNT wydana przez Activision i pierwsza gra oparta na programie Nickelodeon z 2012 roku. W grach Turtles jest to opłata o wiele niższego poziomu.

Wojownicze Żołnierze Wojenne (Wii)

Wojownicze Żołnierze Wojenne (Wii)

Deweloper: Ubisoft

Data wydania: 20 marca 2007 (USA) / 30 marca 2007 (Wielka Brytania/UE)

Ta przygodowa gra akcji dla jednego gracza została oparta na filmie CGI z 2007 roku i została opracowana przez Ubisoft po uzyskaniu praw od Konami. Podobnie jak wersje DS i GameCube, ta gra koncentruje się na ciemniejszym, ostrzejszym tonie dla braci Turtle, nieco bardziej zgodnym z oryginalnymi komiksami.

Wojownicze Żółwie Ninja 2: Battle Nexus (GBA)

Wojownicze Żółwie Ninja 2: Battle Nexus (GBA)

Wydawca: Konami / Deweloper: Konami

Data wydania: 19 października 2004 (USA) / 20 listopada 2004 (Wielka Brytania/UE)

Battle Nexus to skoncentrowana na ukryciu platforma akcji, która zawiera fabuły z drugiego sezonu animowanego serialu telewizyjnego z 2003 roku i zawiera zarówno solo, jak i lokalną kooperację dla czterech graczy. Na Game Boy Advance jest to zupełnie inna gra niż jej konsolowe odpowiedniki i zawiera talenty głosowe Sama Riegela (Phoenix Wright w grach Ace Attorney i Donatello w wielu wcieleniach TMNT) oraz Michaela Sinterniklaasa (Leonardo i Taki Tachibana w Twoje imię).

Źródło : https://www.nintendolife.com/guides/best-teenage-mutant-ninja-turtles-games-on-nintendo-systems