Najlepsze gry Shin Megami Tensei na Nintendo i Switch

Najlepsze gry Shin Megami Tensei

Shin Megami Tensei: początki sagi

Megami Tensei, znana również jako Shin Megami Tensei, to jedna z najdłużej działających franczyz RPG na świecie. Od debiutu w 1987 roku na Famicom, seria doczekała się wielu podserii, przeróbek i ulepszonych wydań. Ale jaka jest najlepsza gra Shin Megami Tensei dla zachodnich graczy?

Nasz wybór najlepszych gier

Naszym ukochanym czytelnikom pozostawiliśmy głosowanie na swoje ulubione gry SMT. Wraz z niedawną premierą Shin Megami Tensei V: Vengeance wiele osób prawdopodobnie będzie chciało zagłębić się w tę czasami zniechęcająco trudną serię. Dzięki mrocznej, filozoficznej i intensywnej atmosferze seria SMT jest inna niż wszystkie, ale jesteśmy gotowi pomóc Ci zacząć.

Wykluczymy Personę z tego rankingu, ponieważ choć nadal ma wiele demonów i mechanik, jest w zasadzie odrębną jednostką w tym momencie. Celem tej listy jest rzucenie światła na nazwę, od której wszystko się zaczęło.

Pod uwagę brane są także inne wersje pochodne, takie jak Devil Survivor i Tokyo Mirage Sessions, a także remake’i, porty oraz edycje podstawowe i ulepszone niektórych gier.

Uwzględnimy tylko gry dostępne na Zachodzie i wyłącznie na systemy Nintendo. Dlatego też, chociaż Shin Megami Tensei jest dostępny na urządzeniach mobilnych na Zachodzie, jego wersja na Super Famicom nigdy nie była dostępna na Zachodzie z oficjalną lokalizacją w języku angielskim.

Ranking gier Shin Megami Tensei na systemy Switch i Nintendo

Zaczynamy od dołu…

Źródło: www.nintendolife.com