dania: 22 września 2020 (USA) / 22 września 2020 (Wielka Brytania/UE)

Przepustka sezonowa dla Rozgotowane 2 oferuje 3 nowe rozdziały, nowe przepisy kulinarne i nowe postacie. Gotowanie nigdy nie było tak ekscytujące!

Najlepsze płatne DLC dla Nintendo Switch – Wiedźmin 3, Mario Kart 8 i Rozgotowane 2

Najlepsze płatne DLC dla Nintendo Switch

W dzisiejszych czasach wiele gier otrzymuje dodatkową zawartość po premierze, wzbogacając wrażenia. Biblioteka gier Switcha i eShop z pewnością nie są obce tym rozszerzeniom. Czasami przychodzą lata po wydaniu gry i zaskakują nas całkowicie. Właśnie dlatego postanowiliśmy spojrzeć wstecz i polecić najlepsze płatne DLC i rozszerzenia dla Nintendo Switch.

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia i Krew i Wino

Wydawca: CD Projekt Red / Deweloper: CD Projekt Red

Data wydania: 15 października 2019 (USA) / 15 października 2019 (Wielka Brytania/UE)

Wiedźmin 3 jest być może złotym standardem, jeśli chodzi o DLC — Serca z kamienia i Krew i Wino przynieś łącznie minimum 25 godzin do już gigantycznej gry RPG. Kompletna edycja gry zawiera oba rozszerzenia, a każde dodaje nowe postacie, nową historię i zupełnie nową mechanikę. Serca z Kamienia przyniosły Runiczne Słowa, których Geralt mógłby użyć do ulepszenia broni, podczas gdy Krew i Wino ma nasycenia pancerza, a także daje nam zupełnie nową mapę.

Mario Kart 8 Deluxe: fala Booster Course Pass

Wydawca: Nintendo / Deweloper: Nintendo

Data wydania: 28 kwietnia 2017 (USA) / 28 kwietnia 2017 (Wielka Brytania/UE)

Dostaniemy 48 zupełnie nowych utworów Mario Kart 8 Deluxe. Do końca 2023 roku liczba kursów Mario Kart 8 Deluxe podwoi się, a my otrzymamy również sześć powracających postaci, aby osłodzić ofertę. Maple Treeway, Ninja Hideaway, Rainbow Road 3DS i fantastyczna, zupełnie nowa Yoshi’s Island? The Karnet na kurs wzmacniający jest spełnieniem marzeń i Mario Kart 9 wydaje się odległą perspektywą.

Rozgotowane 2: przepustka sezonowa

Wydawca: Drużyna 17 / Deweloper: Gry Miasto duchów

Data wy