Najlepsza oferta VR w Czarny piątek: Meta Quest 2 z 2 darmowymi grami


The Transakcja Meta Quest 2 w Czarny piątek jest w toku. Oprócz zwykłej bezpłatnej kopii Beat Saber (którą i tak powinien posiadać każdy, kto posiada zestaw słuchawkowy VR), otrzymujesz teraz także kopię Resident Evil 4 VR. Zarówno wersje 128 GB, jak i 256 GB są objęte specjalną ofertą, a swoją możesz kupić u dowolnego ze zwykłych sprzedawców, w tym Walmart, Amazon, Best Buy i Target. Poszliśmy do przodu i ułatwiliśmy to, umieszczając je w poniższym artykule na Czarny piątek.

Meta Quest 2 Oferty na Czarny piątek

Oferta w Czarny piątek

Metazadanie 2 – 128 GB

W zestawie Beat Saber i Resident Evil 4 VR.

Meta Quest 2 - 256 GB

Oferta w Czarny piątek

Metazadanie 2 – 256 GB

W zestawie Beat Saber i Resident Evil 4 VR.

Jeśli zastanawiasz się, czy urządzenie VR jest dobre, koniecznie sprawdź naszą recenzję Meta Quest 2 (z czasów, gdy nazywała się Oculus Quest 2). A także spójrz na naszą recenzję Resident Evil 4 VR, w której nasz krytyk zdobył zwycięską ocenę 9 na 10.

Jako ktoś, kto ma właściciela Meta Quest 2, mogę go gorąco polecić. Brak przewodów to jedna z tych rzeczy, z których nie zdajesz sobie sprawy, że są wspaniałe, dopóki tego nie doświadczysz. Moje pierwsze doświadczenie z VR dotyczyło PSVR, co było całkiem niesamowite, ale miało mnóstwo ograniczeń, w tym nieporęczne przewody i słabą obsługę kontrolera. Ale Quest 2 pozbywa się tych ograniczeń i działa niesamowicie. Poważnie, moim zdaniem Beat Saber w Meta Quest 2 to absolutnie najlepszy sposób na grę. Jasne, nie ma rozdzielczości wyższej klasy zestawów słuchawkowych VR, ale chętnie wymieniłbym rozdzielczość, aby uwolnić się od przewodów.

Jeśli chcesz zdobyć Meta Quest 2 jako prezent świąteczny lub dla siebie, jest to najlepsza oferta Meta Quest w Czarny piątek, ale jest wiele innych szans na zaoszczędzenie. Większość ofert gier wideo w Czarny piątek jest już dostępna, w tym oferta Nintendo Switch w Czarny piątek, którą wszyscy poznaliśmy i zaakceptowaliśmy.

Najlepsze wyprzedaże i oferty w Czarny piątek

Seth Macy jest redaktorem naczelnym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem. Możesz go znaleźć jako gospodarza podcastu Nintendo Voice Chat.Źródło : https://www.ign.com/articles/meta-quest-2-black-friday-2022-vr-deal-live