Najlepsza oferta: PS5 + Call of Duty Modern Warfare III za jedyne 399 GBP!

Wyjątkowa oferta: PS5 + Call of Duty Modern Warfare III

Ekskluzywna oferta jest już dostępna w Wielkiej Brytanii dla fanów gier wideo. Pakiet PS5 i Call of Duty Modern Warfare III można kupić za jedyne 399 GBP u wybranych sprzedawców, w tym Amazon, AO i Very. Inne sklepy, takie jak GAME, Currys i John Lewis, również mają tę ofertę za około 409 funtów. Chociaż ta promocja nie pokrywa się z pierwotną ofertą EE, jest to nadal dobra okazja, pozwalająca zaoszczędzić znaczne 140 funtów w porównaniu z indywidualną ceną detaliczną tych produktów.

Wyjątkowa zniżka 26% na wczesny Czarny Piątek

Ta wczesna oferta z okazji Czarnego Piątku w Wielkiej Brytanii jest już jedną z najlepszych na rynku i może być najlepszą zniżką w całym sezonie świątecznym. Wraz ze zbliżającą się globalną premierą PS5 Slim już teraz widzimy znaczne zniżki na starszy standardowy model PS5 i powiązane z nim pakiety.

U wybranych sprzedawców w Wielkiej Brytanii można obecnie znaleźć pakiet PS5 i Call of Duty Modern Warfare 3 (2023) za jedyne 399,95 GBP, co stanowi już znaczną obniżkę w porównaniu z sugerowaną ceną detaliczną wynoszącą 539,99 GBP. Jednak w sklepie EE możesz kupić ten pakiet za 389,49 £ z kodem 5GAMEDAYEE. To jedna z najlepszych ofert na Czarny Piątek w tym roku, ale zdecydowanie jest to wczesna oferta, ponieważ kończy się 7 listopada. Nie zwlekaj z zamówieniem, aby uniknąć rozczarowania.

Biorąc pod uwagę, że najlepszą ofertą na PS5 w tym roku była zniżka do 400 funtów w trybie dla jednego gracza, trudno zignorować tę ofertę, która obejmuje teraz zupełnie nową grę za 70 funtów. Chociaż czekamy na premierę PS5 Slim, na razie jest to najlepsza oferta na PS5 dostępna przed oficjalnym rozpoczęciem Czarnego Piątku.

Jeśli nie potrzebujesz PS5, powinieneś wiedzieć, że Modern Warfare 3 jest obecnie dostępny również za 61,99 GBP na Amazon, na PS5 i Xbox. Spodziewamy się, że w nadchodzących tygodniach i przez cały listopad zobaczymy znacznie więcej podobnych ofert, więc zaglądaj na IGN lub śledź @IGNUKDeals na Twitterze/X, aby uzyskać jeszcze więcej aktualizacji z okazji Czarnego Piątku.

Źródło: www.ign.com