Najlepsza grafika Nintendo Switch – najpiękniejsze gry na Switcha


Zaktualizowano o nowe wpisy.

Chociaż Switch może nie być w stanie konkurować z innymi platformami pod względem czystego przetwarzania, z pewnością nie brakuje pięknie wyglądających gier na konsoli. Switch może nie wyświetlać natywnego 4K przy 120 fps, ale drobna, mała hybryda Nintendo wciąż może zadać cios w oczy. Połącz sprytne programowanie z doskonałym kierownictwem artystycznym, a Switch może zapewnić oszałamiające efekty wizualne na małej konsoli, którą możesz wrzucić do plecaka. Jak daleko zaszliśmy od czasów Game Boya!

Poniżej zestawiliśmy listę najlepiej wyglądających gier na Switch — tytuły, które udowadniają, że niekoniecznie potrzebujesz tuzina teraflopów, oświetlenia HDR i fantazyjnych rozwiązań do chłodzenia cieczą, aby uzyskać wspaniałe efekty wizualne w nowoczesnej grze wideo. Wiele międzyplatformowych tytułów, takich jak Hellblade: Senua’s Sacrifice, Wiedźmin 3, Warframe i Alien: Isolation, wygląda naprawdę niesamowicie na Switchu, biorąc pod uwagę porównawcze ograniczenia mocy konsoli, ale poniższa lista przedstawia gry, które naszym zdaniem stoją obok najlepszych efektów wizualnych tej generacji. niezależnie od platformy — nie znajdziesz tutaj żadnych ostrzeżeń dotyczących „rozważania sprzętu”.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się i popływajmy w graficznej urodzie najlepiej wyglądających gier Switch (w dowolnej kolejności)…

Rezydencja Luigiego 3 (Przełącznik)

Wydawca: Nintendo / Deweloper: Gry następnego poziomu

Data wydania: 31 października 2019 (USA) / 31 października 2019 (Wielka Brytania/UE)

Być może był element zaskoczenia w tym, jak pięknie wyglądała Luigi’s Mansion 3, co nas zaskoczyło. Nie dlatego, że spodziewaliśmy się, że będzie to coś mniej niż uroczego – to jest najwyższej klasy wydanie Nintendo — ale nie byliśmy do końca przygotowani na urodę trójki Luigiego. Deweloper Next Level Games naprawdę zasłużył sobie na swoją nazwę dzięki tej grze i wyssał ze sprzętu każdy kawałek graficznego soku.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Turysta (Przełącz eShop)Turysta (Przełącz eShop)

Wydawca: Shin’en Multimedia / Deweloper: Shin’en Multimedia

Data wydania: 21 listopada 2019 (USA) / 21 listopada 2019 (Wielka Brytania/UE)

Dzięki wydajności zablokowanej na jedwabiście płynnych 60 klatkach na sekundę i maksymalnej liczbie pikseli, niezależnie od tego, czy grasz w trybie zadokowanym, czy ręcznym, The Touryst od dewelopera Shin’en to absolutna uczta dla oczu. Dzięki kolorowemu stylowi wokselowemu i jasnej scenerii opartej na wyspie, jest to cudownie przystojna mała przygoda, w którą można się rozpocząć, i zdecydowanie zalecamy jej wypróbowanie, jeśli ta minęła Cię w zeszłym roku.

Kingdom Two Crowns (Switch eShop)Kingdom Two Crowns (Switch eShop)

Wydawca: Surowa Furia / Deweloper: Noio

Data wydania: 11 grudnia 2018 (USA) / 11 grudnia 2018 (Wielka Brytania/UE)

Podczas gdy gry pikselowe 2D kosztują dziesięć centów, niewiele z nich jest tak zapierających dech w piersiach jak Kingdom Two Crowns. Wydajność może nie być idealna, ale jedno spojrzenie na cudowne odbicia, subtelne oświetlenie i czyste szczegóły w ciągle zmieniających się krajobrazach tej gry wystarczy, aby wybaczyć i zapomnieć o wszelkich czkawkach, jakie możesz napotkać.

Podróżnik Octopata (Przełącznik)Podróżnik Octopata (Przełącznik)

Wydawca: Nintendo / Deweloper: Kwadratowy Enix

Data wydania: 13 lipca 2018 (USA) / 13 lipca 2018 (Wielka Brytania/UE)

W stylu, który twórcy nazwali „HD-2D”, Octopath Traveler oferuje 16-bitowe sprite’y w przepięknym świecie 3D i udaje mu się połączyć je w spójną i całkiem oszałamiającą całość. Sugestywna głębia ostrości i efekty świetlne sprawiają wrażenie misternego miniaturowego modelu poruszającego się na twoich oczach. Rozgrywka była oczywiście znakomita, ale tak właśnie wygląda Octopath Traveler, który wciąż utkwił nam w pamięci.

Łańcuch Astralny (Przełącznik)Łańcuch Astralny (Przełącznik)

Wydawca: Nintendo / Deweloper: PlatinumGames

Data wydania: 30 sierpnia 2019 (USA) / 30 sierpnia 2019 (Wielka Brytania/UE)

To ekskluzywne rozwiązanie dla Switcha ma cały prosty styl, jakiego można oczekiwać od PlatinumGames, studia, które produkuje Bayonettę, ale byliśmy szczególnie pod wrażeniem efektu budowania świata dzięki spójnej technice Astral Chain. Bogate kolory kontrastują ze zużytymi powierzchniami i technologią wydziału policji, z ostrymi projektami postaci autorstwa Masakazu Katsury, które nadają tej dystopijnej przyszłości wyjątkowy wygląd, kiedy tak łatwo może stać się kolejną jeden z tych.

The Legend of Zelda: Link's Awakening (Switch)The Legend of Zelda: Link's Awakening (Switch)

Wydawca: Nintendo / Deweloper: Nintendo

Data wydania: 20 września 2019 (USA) / 20 września 2019 (Wielka Brytania/UE)

Biorąc projekt oryginalnej gry Game Boy i ubierając ją w cudowną estetykę przypominającą zabawkę, twórca Grezzo wykonał świetną robotę, zmieniając klasykę na nowoczesny sprzęt. Tylko niektóre niejednolite problemy z wydajnością rzucają na to blask, ale Przebudzenie Linka na Switchu jest nadal jednym z graficznych klejnotów systemu.

Rayman Legends: Edycja Ostateczna (Switch)Rayman Legends: Edycja Ostateczna (Switch)

Wydawca: Ubisoft / Deweloper: Ubisoft

Data wydania: 12 września 2017 (USA) / 12 września 2017 (Wielka Brytania/UE)

To może być pozostałość z poprzedniej generacji, ale Rayman Legends pozostaje jedną z najlepiej wyglądających platformówek 2D w historii, i nie mniej dotyczy to Definitive Edition na Switch. Jego rysunkowy styl jest ponadczasowy i prezentuje się równie dobrze w 2020 roku, jak wtedy, gdy po raz pierwszy zachwycił nas na Wii U w 2013 roku. Jest to często dostępne po znacznie obniżonej cenie w wyprzedażach eShop, więc jeśli nie wziąłeś zanurzenia, gorąco polecamy zapoznanie się z cudem bez kończyn firmy Ubisoft.

GRIS (Przełącz eSklep)GRIS (Przełącz eSklep)

Wydawca: Dewolwer cyfrowy / Deweloper: Nomada Studio

Data wydania: 13 grudnia 2018 (USA) / 13 grudnia 2018 (Wielka Brytania/UE)

Delikatna, mała niezależna platformówka, styl akwareli GRIS to idealny wybór, jeśli jesteś zestresowany i potrzebujesz relaksującej, relaksującej gry. Pochodząca z niezależnego studia Nomada, to magiczna mała przygoda, w której przywracasz pigmentację bezbarwnemu światu. Jeśli szukasz czegoś, co przyciągnie uwagę innych podczas gry, GRIS jest wciągającą grą.

Wonder Boy: Pułapka na smoka (Switch eShop)Wonder Boy: Pułapka na smoka (Switch eShop)

Wydawca: Dotemu / Deweloper: Kostka jaszczurki

Data wydania: 18 kwietnia 2017 (USA) / 18 kwietnia 2017 (Wielka Brytania/UE)

Wonder Boy: The Dragon’s Trap to wspaniała nowa skórka klasyka Master System, która została zrekonstruowana od podstaw. Same efekty wizualne wystarczą, by zająć tutaj swoje miejsce, chociaż prawdziwym asem w rękawie jest możliwość przełączania się między niesamowitą grafiką Lizardcube a oryginalną grafiką 8-bitową w czasie rzeczywistym. Nie musisz wchodzić do menu, naciskasz przycisk, a inny styl przesuwa się po ekranie. Szorowanie między tymi dwoma stało się dla nas częścią gry, gdy przełączaliśmy się między stylami i podziwialiśmy wybory artystyczne dokonane w zaktualizowanej wersji.

Nie zrozumcie nas źle, Monster Boy and the Cursed Kingdom też jest świetny, ale ta gra ma szczególne miejsce w naszych sercach. Ten sam artysta pracował nad wysublimowanymi Streets of Rage 4.

Townscaper (Przełącz eShop)Townscaper (Przełącz eShop)

Wydawca: Surowa Furia / Deweloper: Oskar Stålberg

Data wydania: 26 sierpnia 2021 (USA) / 26 sierpnia 2021 (Wielka Brytania/UE)

Mniej gra, a bardziej relaksująca (i bardzo przyciągająca wzrok) zabawka, zrzuty ekranu niezależnego osobliwości Townscapera zajmują około połowy miejsca na karcie micro SD umieszczonej obecnie w naszym Switchu. Dzięki możliwości zmiany pory dnia w czasie rzeczywistym za pomocą menu, straciliśmy wiele szczęśliwych godzin, tworząc niemożliwie złożone miasta na wodzie i robiąc zdjęcia pod każdym kątem — piękny sposób na spędzenie kilku minut lub wiele godzin bez celu poza stworzeniem czegoś estetycznego. Na szczęście Townscaper to ułatwia.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch)The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch)

Wydawca: Nintendo / Deweloper: Nintendo SPD

Data wydania: 3 marca 2017 (USA) / 3 marca 2017 (Wielka Brytania/UE)

Oczywiście. Niewiele do powiedzenia z tym naprawdę – Breath of the Wild to majestatyczna gra, w której przyglądaliśmy się wychodniom i skanowaliśmy horyzont w prawdziwym życiu, gdy zapuszczaliśmy się na wieś. Możesz wybierać dziury wokół poszczególnych aspektów prezentacji – czy to rozdzielczość, postrzępione czy sporadyczne spadki liczby klatek na sekundę – ale skumulowany efekt jego systemów i siła jego kierunku artystycznego nadal sprawiają, że jest to jedna z najpiękniejszych gier Switch w ciągu trzech lata po wydaniu.

Source : https://www.nintendolife.com/guides/best-nintendo-switch-graphics-the-most-beautiful-switch-games