Najlepsza gra wideo oferuje Weekend 1 czerwca: Final Fantasy VII Rebirth, Marvel’s Spider-Man 2, Star Ocean: The Second Story R, ​​Ratchet & Clank: Rift Apart, Final Fantasy XVI.

Najlepsze oferty na weekend 1 czerwca

Lato oficjalnie się rozpoczęło i w ten weekend możesz zaoszczędzić na wszelkiego rodzaju produktach. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić nową grę, czy nowe urządzenie technologiczne, oto najlepsze oferty na sobotę, 1 czerwca:

Final Fantasy VII Rebirth za 54,99 dolarów

Final Fantasy VII Rebirth jest w sprzedaży po raz pierwszy. Ta kontynuacja remake’u Final Fantasy VII z 2020 roku zabiera Cloud, Tifę, Aerith, Barret i Red XIII po raz pierwszy poza Midgar, a Sephiroth czyha, aby osiągnąć swoje cele. To doświadczenie oferuje ponad 100 godzin treści, 36 zadań pobocznych i główną historię trwającą ponad 40 godzin. Jeśli jeszcze nie grałeś w Final Fantasy VII Rebirth, teraz jest czas, aby skorzystać z jednej z najlepszych premier 2024 roku w obniżonej cenie.

Marvel’s Spider-Man 2 za 49,99 dolarów

Marvel’s Spider-Man 2 także jest po raz pierwszy w sprzedaży w cenie 49,99 dolarów w ramach promocji Days of Play na PlayStation. W Spider-Man 2 grywalne postacie to Peter Parker i Miles Morales, a do odkrycia jest zupełnie nowy obszar Nowego Jorku. Możesz huśtać się po mieście dzięki nowym umiejętnościom kostiumowym, takim jak Web Wings, i stawić czoła przestępcom na całym świecie. Bądź gotowy, ponieważ Kraven Łowca i symbiont Venoma są gotowi, by stawić czoła Tobie i zdominować Nowy Jork.

Star Ocean: The Second Story R za 34,99 dolarów

Star Ocean: The Second Story R to remake HD-2.5D od Square Enix. Czerpiąc ze stylu ikonek HD-2D, znanego z tytułów takich jak Octopath Traveler II, ta gra dodaje kamerę 3D i środowiska 3D. Do odkrycia jest w sumie 99 różnych zakończeń, co sprawia, że ​​ta przygoda będzie przeżyciem trwającym dziesiątki godzin! Odkrywaj świat dzięki fantastycznym aktualizacjom poprawiającym jakość życia, nowej mechanice walki i nie tylko w tym wspaniałym remake’u Star Ocean 2.

Zaoszczędź 57% na Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart był jednym z pierwszych dużych tytułów na PlayStation 5, którego premiera miała miejsce w czerwcu 2021 roku. W tej grze po raz pierwszy pojawia się Rivet, kolejny Lombax istniejący we wszechświecie. Rivet i Ratchet muszą wspólnie pokonać doktora Nefariousa i ponownie ocalić galaktykę. Dzięki klasycznej rozgrywce akcji i nowym funkcjom Rift Apart to świetna platformówka, którą powinieneś wypróbować, jeśli jesteś fanem gatunku.

Final Fantasy XVI za 34,99 dolarów

Final Fantasy XVI było jedną z największych premier 2023 roku i stanowiło pierwszą główną odsłonę serii od 2016 roku. Ta gra podąża za Clive’em Rosfieldem w jego dążeniu do pokonania Kryształów Matki. FFXVI to pierwszy tytuł z serii podejmujący temat Dark Fantasy, oferujący mroczną, ale pełną nadziei narrację w świecie Valisthei.

Nintendo Switch za 259,99 dolarów

W tej chwili możesz zaoszczędzić 40 dolarów na zupełnie nowym Nintendo Switch w Woot. Jest to model V2, który zapewnia lepszą żywotność baterii, pozwalającą na dłuższe granie w podróży. Ten model zostanie dostarczony w odnowionym brązowym pudełku, więc nie otrzymasz oryginalnego pudełka Nintendo Switch, ale konsola i wszystkie dołączone akcesoria są fabrycznie nowe.

Zaoszczędź 500 USD na 49-calowym monitorze Samsung Odyssey z serii G9

Jeśli inne monitory Cię nie kuszą, Amazon oferuje w sprzedaży monitor Samsung 49″ Odyssey G9 Series. Ten masywny monitor ma częstotliwość 240 Hz i oferuje ogromne pole widzenia, które natychmiast Cię zanurzy. Możesz oczekiwać fantastycznej i widocznej jakości obrazu o maksymalnej jasności 1000 nitów i współczynniku kontrastu 1 000 000:1.

Źródło: www.ign.com