Najlepsza gra weekendu według ekspertów Nintendo Life

Redaktorzy Nintendo Life dzielą się planami gier wideo na weekend.

Jim Norman, redaktor

Jestem całkowicie uzależniony od Sea of ​​Stars, mimo że grałem dotychczas dopiero sześć godzin. Ta gra oferuje tak wiele i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jakie jeszcze niespodzianki przygotuje dla mnie w ciągu najbliższych kilku dni.

Oprócz Switcha (bo podobno istnieją inne konsole) właśnie dostałem Star Wars Jedi: Fallen Order na PS5 i gram w nią po raz pierwszy. Jestem wielkim fanem wszystkiego, czego akcja rozgrywa się w odległej galaktyce, więc to szalone, że zajęło mi to tyle lat. Jest tu i ówdzie kilka błędów, ale jak na razie bardzo podoba mi się gra.

Alana Hagues, zastępczyni redaktora

Mam zamiar w ten weekend dokończyć Sea of ​​Stars, próbując poznać prawdziwe zakończenie. Cóż za satysfakcjonująca i dobrze skonstruowana przygoda. W tej grze przeżyłem kilka z moich ulubionych lochów RPG – nie mogę się doczekać planowanego DLC, powiedzmy.

Ukończenie Sea of ​​Stars sprawiło, że zapragnąłem ponownie odwiedzić The Messenger, który spodobał mi się już przy pierwszym przejściu, ale nie do końca mi się podobał. Czas sprawdzić, czy małe powiązania między obiema grami mi pomogą. Pora także wrócić do Blasphemous, które zaczynałem i opuszczałem wielokrotnie. Tym razem zamierzam włożyć w to całe swoje siły.

PJ O’Reilly, redaktor

W ten weekend spędzę większość czasu nad pewną grą kosmiczną, ale znajdę też czas na uruchomienie Switcha i zanurzenie się w DLC Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge’s Dimension Shellshock.

Bardzo podobała mi się podstawowa wersja gry. Uwielbiam sposób, w jaki Tribute Games zachowało styl retro, jednocześnie go nieco unowocześniając, więc nie mogę się doczekać, aż tu zagłębię się i odkryję nowe środowiska i postacie. Dobrego weekendu wszystkim!

Gavin Lane, redaktor naczelny

Mamy wrzesień i kilka pracowitych miesięcy przed nami (i zakładając, że w nadchodzących tygodniach pojawi się więcej niezapowiedzianych dobrych niespodzianek), przeglądam już stos gier do GOTY i zaczynam się trochę pocić. Muszę wrócić do Sea of ​​Stars po tym, jak w tym tygodniu rozproszyło mnie doskonałe Making of Karateka, zanim ukończę moją trzecią świątynię w TOTK.

Interesuje mnie także niedawna produkcja zatytułowana The Many Pieces of Mr. Coo, „surrealistyczna przygodówka typu „wskaż i kliknij”, która wciągnęła mnie, gdy tylko obejrzałem wspaniałą animację jej zwiastuna premierowego. Jeśli mam taką możliwość, chciałbym kopać głębiej.

Zion Grassl, starszy producent wideo

Zaledwie kilka tygodni temu udało mi się ukończyć historię Zelda: Tears of the Kingdom i od tego czasu czuję się, jakbym został podniesiony z ciężaru. Spędzenie prawie dwustu godzin w jednej grze w ciągu kilku miesięcy nie jest dla mnie łatwym zadaniem i jakoś nadal chcę uruchomić ją ponownie, aby dowiedzieć się więcej.

Wygląda na to, że od maja nie grałem w nic innego. Jednak nadal udało mi się przebrnąć przez spory kawałek Bomb Rush Cyberfunk, a jego rozdzierająca serce ścieżka dźwiękowa i fajne triki sprawiają, że chcę do niej wrócić, zanim poświęcię jakikolwiek czas Sea of ​​​​Stars. Wspierałem grę podczas kampanii na Kickstarterze i nie mogę się doczekać, co się wydarzy na końcu!

Czy Twoje weekendowe plany gier pokrywają się z planami redaktorów Nintendo Life? W ankiecie powyżej wypisz główną grę, w którą planujesz zagrać, a następnie powiedz nam w komentarzach, jakie inne gry planujesz.

Źródło: www.nintendolife.com