Najdziwniejsze ewolucje Pokemon Scarlet i Violet: kompletny przewodnik

Wstęp :
Odkryj najdziwniejsze ewolucje Pokémonów Scarlet i Violet i dowiedz się, jak je zdobyć, korzystając z naszych wskazówek i porad!

Jak ewoluować Nosepass w Pokémon Scarlet i Violet
Aby ewoluować tego Pokémona przypominającego Głowę Wielkanocną, musisz wystawić go na działanie Kamienia Błyskawicy lub pokonać go w 5- lub 6-gwiazdkowym Raidzie Tera. Sprawdź nasz kompletny przewodnik, aby dowiedzieć się, jak złapać Nosepass i zdobyć Kamień Błyskawicy!

Jak ewoluować Aipoma w Pokémon Scarlet/Violet
Aipom musi nauczyć się ruchu Podwójnego Uderzenia i awansować na wyższy poziom, aby ewoluować w Ambipom. Z naszego szczegółowego przewodnika dowiesz się, jak nauczyć tego ruchu swojego Aipom i jak go rozwijać, aby osiągnąć ewolucję.

Jak ewoluować Lampenta w Pokémon Scarlet i Violet
Jeśli chcesz zamienić uroczą świeczkę Litwick w żyrandol Pokémon, musisz wystawić Lampenta na Kamień Nocy. Z naszego kompletnego przewodnika dowiesz się, gdzie znaleźć ten kamień i gdzie złapać Lampenta!

Jak ewoluować Weepinbella w Pokémon Scarlet i Violet
Weepinbell ewoluuje w Victreebel po kontakcie z kamienną rośliną. Z naszego poradnika dowiesz się, gdzie zdobyć ten kamień i jak złapać Weepinbella.

Jak ewoluować Dusclopsa w Pokémon Scarlet i Violet
Aby ewoluować Dusclopsa w Dusknoira, będziesz musiał go wymienić, trzymając widmową tkaninę. Z naszego szczegółowego przewodnika dowiesz się, gdzie znaleźć tę tkaninę i jak złapać Dusclopsa.

Jak ewoluować Poliwhirla w Pokémon Scarlet i Violet
Aby otrzymać Politoeda zamiast Poliwratha po wymianie Poliwhirla, będzie on musiał trzymać Królewską Skałę podczas wymiany. Sprawdź nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, gdzie zdobyć tę skałę i jak złapać Poliwhirla.

Jak ewoluować Feebasa w Pokémon Scarlet i Violet
Feebas ewoluuje w Milotica po wystawieniu na działanie Pryzmatycznej Łuski i wymianie. Możesz też zdobyć go podczas najazdu Tera Star. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat ewolucji Feebas.

Jak ewoluować Applina i Dipplina w Pokémon Scarlet i Violet
Wystaw Applina na działanie Syropowego Jabłka, aby otrzymać Dipplin i ewoluuj w Hydrapple, ucząc go techniki Smoczej Radości. Z naszego kompletnego przewodnika dowiesz się, gdzie znaleźć Applin i jak ewoluować Dipplin.

Jak ewoluować Hisuian Qwilfish w Pokémon Scarlet i Violet
Hisuian Qwilfish ewoluuje w Overqwila po nauczeniu się techniki Barb Barrage i zdobyciu poziomu. Z naszego szczegółowego przewodnika dowiesz się, jak nauczyć tego ruchu swojego Pokémona i jak pokonać Overqwila.

Te ewolucje Pokémonów są co najmniej oryginalne, ale dzięki naszym wskazówkom i radom dowiesz się, jak je zdobyć w Pokémon Scarlet i Violet!

Źródło: www.ign.com