Najciekawsze gry na PAX West 2023

Wielki powrót Game Informera na PAX West 2023: odkryj najbardziej oczekiwane gry

PAX West powraca w tym roku do Seattle, przyciągając tysiące zapalonych graczy podczas weekendu Święta Pracy. Po raz pierwszy od kilku lat Game Informer powraca na to wydarzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem fanów. Zespół Game Informer miał okazję zagrać podczas tego wydarzenia w wiele gier, więc sprawdźcie, w które z nich udało im się zagrać najciekawiej.

AntonBlast: chaotyczna przygoda na Switchu i PC

Anton jest gotowy zrobić wszystko, aby odzyskać to, co do niego należy. W AntonBlast wcielasz się w bohatera szukającego zemsty po tym, jak Szatan ukradł mu alkohol. Zainspirowany grami takimi jak Wario Land, Metroid, Sonic the Hedgehog i Crash Bandicoot, Anton używa ogromnego młota, aby zniszczyć wszystko na swojej drodze. Poziomy są chaotyczne, a gra oferuje szybką akcję. Wyścig z czasem, aby po zebraniu alkoholu wrócić do punktu początkowego poziomu, jest szalony i zabawny. AntonBlast ukaże się na Switchu i PC w przyszłym roku.

Big Boy Boxing: gra bokserska inspirowana Punch-Out!!

Big Boy Boxing to ręcznie rysowana gra bokserska z walką z bossem, opracowana przez niezależne studio Soupmasters. Zainspirowana grą Punch-Out!!, ta gra zawiera wyraziste animacje przypominające kreskówki z lat 90. i gry takie jak Cuphead. Każda walka z bossem oferuje inne podejście, które musisz zrozumieć, aby go pokonać. Gra zawiera 24 walki z bossami, a mechanika rozpoznawania wzorców jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu. Big Boy Boxing ukaże się w przyszłym roku na PC i konsolach (data do potwierdzenia).

Cobalt Core: gra karciana i strategiczna

Cobalt Core to gra polegająca na budowaniu talii, która zanurza Cię w świecie zamieszkałym przez urocze antropomorficzne zwierzęta. W tej grze turowej musisz poprowadzić swoją eskadrę przez system gwiezdny, podejmując strategiczne decyzje w każdej turze. Każda postać w Twojej drużynie przynosi własne karty, co sprawia, że ​​skład drużyny jest niezwykle ważny. Unikanie ataków wroga i kontratakowanie było ekscytujące podczas naszych testów z Cobalt Core. Gra będzie dostępna na PC i konsole (data do potwierdzenia).

Dungeons of Hinterberg: obiecująca przygoda RPG

Zapowiedziane podczas wydarzenia Xbox Showcase podczas Summer Game Fest, Dungeons of Hinterberg od razu przyciągnęło uwagę. Ta gra oferuje wciągającą pętlę rozgrywki: eksploruj świat, znajduj lochy, ukończ je i rozwijaj swoje relacje z mieszkańcami miasta. Ciekawy system walki, który różni się w zależności od biomu, dodaje ciekawej dynamiki. Dungeons of Hinterberg ukaże się w 2024 roku na Xbox Series X/S i PC.

Foamstars: kolorowa strzelanka rywalizacyjna

Foamstars to czteroosobowa strzelanka zespołowa stworzona przez Square Enix. Choć inspiracja Splatoonem jest obecna, Foamstars oferuje unikalną mieszankę mechaniki i funkcji rozgrywki zapożyczonych ze Splatoon i innych strzelanek opartych na rywalizacji, takich jak Overwatch. Bohaterowie wyposażeni są w broń, umiejętności specjalne i superumiejętności, co zapewnia dużą różnorodność taktyczną. Pomimo ostrej konkurencji na rynku strzelanek, Foamstars wyróżnia się zabawną i dynamiczną rozgrywką. Foamstars ukaże się na PS5 i PS4 (data do potwierdzenia).

For The King II: przygodowa gra RPG w stylu Dungeons and Dragons

For The King II to kontynuacja cyfrowej gry planszowej firmy IronOak. Dzięki pięciu odrębnym kampaniom, w których można grać solo lub w kooperacji, gra oferuje podobne wrażenia jak Dungeons and Dragons, ale bez konieczności dokładnego planowania kampanii. Taktyczny system walki i eksploracja zabierają graczy na ekscytujące przygody. For The King II ukaże się w tym roku na PC.

Jak smok Gaiden: Człowiek, który wymazał swoje imię: powrót Kazumy Kiryu

Fani serii Yakuza będą zachwyceni możliwością zobaczenia Kazumy Kiryu w filmie Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, którego akcja rozgrywa się w świecie yakuzy. Walki uliczne, areny walki, wyścigi FMV w widoku pierwszej osoby… Gra oferuje kompletne i ekscytujące doświadczenie Yakuzy. Like A Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name ukaże się na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One i PC (data do potwierdzenia).

Nie przegap tych obiecujących gier, które wkrótce pojawią się na Twoich ulubionych platformach!

Źródło: www.gameinformer.com