Najbardziej przerażające gry wideo, które pojawią się w 2024 roku

Fani gier wideo typu horror będą zachwyceni nowymi projektami Blumhouse Games, działu gier wideo Blumhouse. Do najbardziej oczekiwanych tytułów należy Fear the Spotlight, gra inspirowana horrorami z lat 90. z grafiką na PS1. Ze swojej strony Screenbound oferuje fascynującą przygodę, w której gracz musi przełączać się między dwoma różnymi ekranami, aby przejść dalej w grze. Zoochosis zapewnia przerażające doświadczenie jako opiekun zoo, który musi stawić czoła zmutowanym zwierzętom. Jeśli zaś chodzi o Tom the Postgirl, to swoim oryginalnym pomysłem spodoba się miłośnikom czarnego humoru. Wreszcie, Psychroma łączy estetykę cyberpunku z przerażającą atmosferą, tworząc wciągającą grę logiczną.

Strach w centrum uwagi – 2024

Firma Blumhouse Games, znana z horrorów, wprowadza na rynek gry wideo Fear the Spotlight, grę z grafiką inspirowaną latami 90. Tytuł ten, opracowany przez Cozy Game Pals, będzie dostępny na Switchu, oferując graczom zanurzenie się w epoce blokowe gry typu horror.

Screenbound – do ustalenia (przełączenie niepotwierdzone)

Zainspirowany kilkoma świetnymi klasykami gier wideo, Screenbound oferuje wyjątkową przygodę, w której gracz musi przełączać się między dwoma ekranami, aby się rozwijać. Platforma wydania nie została jeszcze potwierdzona, ale gracze mają nadzieję na wersję na Switcha.

Zoochoza – 2024 (Przełącz niepotwierdzony)

Zoochoza oferuje przerażające wrażenia, umieszczając gracza w sytuacji zookeepera konfrontującego się ze zmutowanymi zwierzętami. Gra, choć na razie nie potwierdzona na Switchu, zapowiada emocje i zimne poty.

Tom the Postgirl – trzeci kwartał 2025 (przełączenie niepotwierdzone)

Dzięki czarnemu humorowi i wyjątkowemu stylowi artystycznemu Tom the Postgirl spodoba się graczom poszukującym oryginalności. Ta gra przeznaczona wyłącznie na komputery PC oferuje wrażenia zarówno zabawne, jak i przerażające.

Psychroma – III – IV kwartał 2024

Zanurz się w wciągającej przygodzie z Psychroma, pikselową grą typu horror, w której gracz musi poskładać swoje wspomnienia, aby przerwać pętlę czasu. Ta gra, zaplanowana na Switcha, zapewnia wciągające wrażenia wizualne i narracyjne.

A Little to Left: DLC Seeing Stars – 25 czerwca 2024 r

Gra logiczna A Little to the Left została wzbogacona o nowe DLC Seeing Stars, oferujące graczom nowe zagadki i wyzwania do pokonania. To DLC, dostępne na Switchu, zapewnia godziny ekscytującej rozgrywki.

Źródło: www.nintendolife.com