Nagrody Trials Of Osiris w tym tygodniu w Destiny 2 (7-11 stycznia)Kolejny weekend to kolejna szansa na udział w Próbach Ozyrysa po jedne z najlepszych nagród w Destiny 2. Jak zwykle jednak nagrody, które można zdobyć za bezbłędne bycie – wygranie siedmiu meczów z rzędu bez przegranych – uległy zmianie. . Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Próbach Ozyrysa w tym tygodniu, w tym broń Adepta, którą możesz zabrać do domu i mapę, na której będziesz grać.

Próby rozpoczynają się w piątek rano na weekend, więc zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko będzie dostępny w grze.

Jak zawsze, wersje próbne będą dostępne od piątkowego codziennego resetu do cotygodniowego resetu o tej samej godzinie w następny wtorek. W tym czasie możesz również odwiedzić Xura, aby zobaczyć, jakie Egzotyki sprzedaje. Pamiętaj, aby odwiedzić Świętego-14 w Wieży, aby odebrać kartę Prób, która będzie dyktować pewne bonusy (na przykład, czy otrzymasz bonusowe nagrody za określone kamienie milowe lub czy strata zostanie wybaczona).

Trials of Osiris to weekendowy tryb PvP, który trwa od codziennego resetu w piątek do cotygodniowego resetu we wtorek, co daje cztery dni na wzięcie udziału. Twoim celem w Próbach jest osiągnięcie przez Ciebie i dwóch pozostałych graczy w Twojej drużynie ogniowej „nieskazitelnego” biegu, w którym wygrasz siedem meczów, nie przegrywając żadnego.

Wyrusz bez skazy, a zdobędziesz wycieczkę do latarni morskiej i specjalne nagrody, w tym nową broń Adepta. Mają one dodatkowe premie do statystyk, co czyni je jednymi z najbardziej pożądanych przedmiotów, jakie możesz zdobyć.

Jednak dzięki wielu zmianom w próbach w tym sezonie, tryb jest nieco łatwiejszy do wejścia niż do tej pory. Próby Ozyrysa zawierają teraz dobieranie graczy, dzięki czemu możesz wskoczyć do meczów, nawet jeśli nie masz pełnego składu trzech graczy. Twoje przejście prób, karta, którą kupujesz od Świętego-14, która zapewnia dostęp do trybu i śledzi twoje wygrane, teraz działa nie śledź swoje straty — możesz grać dalej i zdobywać nagrody, nawet jeśli przegrasz w bezbłędnym biegu. Bungie dostosowało również Próby, dzięki czemu możesz zdobywać nagrody w zależności od liczby rundy, zamiast meczów, które wygrałeś podczas sesji, i dodano system reputacji podobny do Tygla i Gambitu, dzięki czemu łatwiej jest zdobyć niektóre z unikalnych łupów z Prób Ozyrysa.

Wreszcie, za udział w tym trybie zdobędziesz Engramy Próbne, które możesz zarobić za pomocą Świętego-14 w weekend, w którym je otrzymasz. Dzięki nowej aktualizacji możesz dostroić te engramy, aby uzyskać określone elementy łupów lub zaryzykować losowe łupy, które rozszerzą to, co jest dostępne w twojej puli łupów. Więc nawet jeśli sam wskakujesz do wersji próbnej, istnieje wiele sposobów na zdobycie wspaniałego nowego sprzętu.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/trials-of-osiris-rewards-this-week-in-destiny-2-jan-7-11/1100-6499432/?ftag=CAD-01-10abi2f