Nagrody Trials Of Osiris w tym tygodniu w Destiny 2 (30 grudnia – 3 stycznia)Ponieważ rok dobiega końca, wciąż jest czas na ostatnią rundę akcji w Destiny 2 Trials of Osiris. To miejsce, w którym szukasz rywalizacji PvP na wysokim poziomie, Trials ma unikalny smak rozgrywki wysokiego ryzyka i nagród, który wyróżnia go w ekosystemie trybów Destiny 2. Teraz, gdy Xur wylądował, możesz sprawdzić, gdzie zagrasz w Trials of Osiris w ten weekend i jaką broń możesz zdobyć.

Mapa: Wieczność

  • Poziom reputacji 4: Moduł ulepszeń x 2
  • Poziom reputacji 7: Pryzmat wzmocnienia x 3
  • Ranga reputacji 10: Broń próbna (zmiany po każdym resecie rangi)
  • Poziom reputacji 13: moduł ulepszeń x 2
  • Ranga reputacji 16: Broń próbna (zmiany po każdym resecie rangi)
  • Nieskazitelna nagroda: Niezachwiany obowiązek (Adept)

Bronie próbne mają teraz cechę Żarliwość Pochodzenie. Zapewnia lepszą asystę celowania, szybkość przeładowania, stabilność i zasięg broni z Prób, gdy jesteś ostatnim żyjącym członkiem drużyny ogniowej lub biegasz solo. Możesz także zamienić się na cechę Crucible Origin, One Quiet Moment, która znacznie zwiększa szybkość przeładowania twojej broni, gdy przeładowujesz ją poza walką.

Jak zawsze, wersje próbne będą dostępne od codziennego resetu w piątek o 9:00 PT / 12:00 ET do cotygodniowego resetu o tej samej porze w następny wtorek. W tym czasie możesz również odwiedzić Xura, aby zobaczyć, jakie Egzotyki sprzedaje. Pamiętaj, aby odwiedzić Saint-14 w Wieży, aby odebrać kartę Prób, która będzie dyktować pewne premie (na przykład, czy otrzymasz dodatkowe nagrody w określonych kamieniach milowych lub czy przegrana zostanie wybaczona).

Próby Ozyrysa to weekendowy tryb PvP, który trwa od codziennego resetu w piątek do cotygodniowego resetu we wtorek, co daje ci cztery dni na wzięcie w nim udziału. Twoim celem w Próbach jest osiągnięcie przez Ciebie i pozostałych dwóch graczy z drużyny ogniowej „bezbłędnego” przebiegu, w którym wygrasz siedem meczów, nie przegrywając żadnego.

Idź bez skazy, a zdobędziesz wycieczkę do latarni morskiej i otrzymasz specjalne nagrody, w tym nową broń Adepta. Mają one dodatkowe premie do statystyk, co czyni je jednymi z najbardziej pożądanych przedmiotów, jakie możesz zdobyć.

Jednak dzięki wielu zmianom wprowadzonym w Trials w tym roku, dostęp do tego trybu jest nieco łatwiejszy niż wcześniej. The Trials of Osiris oferuje teraz dobieranie graczy, więc możesz wskoczyć do meczów, nawet jeśli nie masz pełnego składu trzech graczy, aby się z nim zmierzyć. Twoja Przepustka Prób – karta, którą kupujesz od Saint-14, która daje ci dostęp do trybu i śledzi twoje wygrane – teraz nie nie śledź swoje straty – abyś mógł dalej grać i zdobywać nagrody, nawet jeśli przegrasz w nieskazitelnym biegu. Bungie dostosowała również wersje próbne, dzięki czemu zdobywasz nagrody w zależności od ich liczby rundyzamiast meczów, które wygrałeś podczas swojej sesji, i dodałeś system reputacji podobny do Tygla i Gambitu, ułatwiając zdobycie niektórych unikalnych łupów z Prób Ozyrysa.

Wreszcie, za udział w trybie zdobędziesz engramy próbne, które możesz spieniężyć w Saint-14 podczas weekendu, w którym je otrzymujesz. Możesz dostosować te engramy, aby uzyskać określone łupy, lub zaryzykować z losowymi łupami, które powiększą to, co jest dostępne w puli łupów. Więc nawet jeśli dopiero zaczynasz samotnie próby, istnieje wiele sposobów na zdobycie wspaniałego nowego sprzętu.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/trials-of-osiris-rewards-this-week-in-destiny-2-december-30-january-3/1100-6510232/?ftag=CAD-01-10abi2f