Nagrody Trials Of Osiris w tym tygodniu w Destiny 2 (23-27 września)To ekscytujący czas, aby ostatnio zanurzyć się w Trials of Ozyrys, częściowo dzięki szybkiemu i wysoce konkurencyjnemu trybowi PvP, który jest jeszcze bardziej energiczny wraz z pojawieniem się Arc 3.0. Wydarzenie na wysokim poziomie powróci w ten weekend, a dzięki nowym broniom, takim jak strzelba Inkwizytor i łuk bojowy Whistler’s Whim, do zgarnięcia jest kilka wspaniałych nagród, jeśli masz ochotę zebrać swoją drużynę ogniową, aby bezbłędnie biegać.

Nie wiemy jeszcze, która mapa pojawi się w Trials w tym tygodniu, ale zaktualizujemy ten post, gdy tylko tryb wieloosobowy będzie dostępny. Możesz również zameldować się później, aby zobaczyć, gdzie jest Xur, i wziąć podręczny sprzęt od tajemniczego handlarza bronią, aby przygotować się do intensywnej rywalizacji.

Broń próbna posiada teraz cechę Skłonność do pochodzenia. Zapewnia zwiększoną asystę celowania, prędkość przeładowania, stabilność i zasięg broni próbnej, gdy jesteś ostatnim żyjącym członkiem drużyny ogniowej lub działasz solo. Możesz także wybrać cechę Tygla Pochodzenie, Jeden cichy moment, która znacznie zwiększa szybkość przeładowania broni, gdy przeładowujesz ją poza walką.

Jak zawsze, wersje próbne będą dostępne od piątkowego codziennego resetu o godz. W tym czasie możesz również odwiedzić Xura, aby zobaczyć, jakie Egzotyki sprzedaje. Pamiętaj, aby odwiedzić Świętego-14 w Wieży, aby odebrać kartę Prób, która będzie dyktować pewne bonusy (na przykład, czy otrzymasz bonusowe nagrody za określone kamienie milowe lub czy strata zostanie wybaczona).

Trials of Osiris to weekendowy tryb PvP, który trwa od codziennego resetu w piątek do cotygodniowego resetu we wtorek, co daje cztery dni na wzięcie udziału. Twoim celem w Próbach jest osiągnięcie przez Ciebie i dwóch pozostałych graczy w Twojej drużynie ogniowej „nieskazitelnego” biegu, w którym wygrasz siedem meczów, nie przegrywając żadnego.

Wyrusz bez skazy, a otrzymasz wycieczkę do latarni morskiej i specjalne nagrody, w tym nową broń Adepta. Mają one dodatkowe premie do statystyk, co czyni je jednymi z najbardziej pożądanych przedmiotów, jakie możesz zdobyć.

Jednak dzięki wielu zmianom w próbach w tym roku, tryb jest nieco łatwiejszy do wejścia niż do tej pory. Próby Ozyrysa zawierają teraz dobieranie graczy, dzięki czemu możesz wskoczyć do meczów, nawet jeśli nie masz pełnego składu trzech graczy. Twoje przejście prób, karta, którą kupujesz od Świętego-14, która zapewnia ci dostęp do trybu i śledzi twoje wygrane, teraz działa nie śledź swoje straty — dzięki czemu możesz grać dalej i zdobywać nagrody, nawet jeśli przegrasz w bezbłędnym biegu. Bungie dostosowało również Próby, dzięki czemu możesz zdobywać nagrody w zależności od liczby rundyzamiast meczów, które wygrałeś podczas sesji, i dodano system reputacji podobny do Tygla i Gambitu, dzięki czemu łatwiej jest zdobyć niektóre z unikalnych łupów z Prób Ozyrysa.

Wreszcie, za udział w tym trybie zdobędziesz Engramy Próbne, które możesz zarobić u Świętego-14 w weekend, w którym je otrzymasz. Możesz dostroić te engramy, aby uzyskać określone łupy lub zaryzykować z losowymi łupami, które rozszerzą to, co jest dostępne w twojej puli łupów. Więc nawet jeśli sam wskakujesz do wersji próbnej, istnieje wiele sposobów na zdobycie wspaniałego nowego sprzętu.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/trials-of-osiris-rewards-this-week-in-destiny-2-september-23-27/1100-6507743/?ftag=CAD-01-10abi2f