Nagrody Trials Of Osiris w tym tygodniu w Destiny 2 (2-6 września)Sezon plądrowania ma już dwa tygodnie, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby Próby Ozyrysa rozpoczęły się ponownie w Destiny 2. Dostępny jest nowy zestaw broni Adepta, który można zdobyć za bezbłędne działanie, więc zechcesz skoczyć w ten weekend aby odebrać nowy sprzęt.

Jak zawsze, zarówno nagrody za Próby Ozyrysa, jak i mapa są losowane, gdy tryb zostanie uruchomiony o godz. 10.00 czasu polskiego w piątki. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy Próby Ozyrysa oficjalnie się rozpoczną.

Trials of Osiris to weekendowy tryb PvP, który trwa od codziennego resetu w piątek do cotygodniowego resetu we wtorek, co daje cztery dni na wzięcie udziału. W przeciwieństwie do typowego przypadku Tygla, musisz nie tylko wygrywać mecze, ale także zdobywać jak najwięcej, zanim odniesiesz trzy porażki. Gdy tylko przegrasz trzy porażki, Twoje przejście zostanie zresetowane i będziesz musiał spróbować ponownie, aby zdobyć w sumie siedem zwycięstw. Otrzymasz nagrody po trzech, pięciu i siedmiu zwycięstwach, a najlepsza możliwa nagroda czeka na tych, którzy mogą osiągnąć bezbłędny przebieg, w którym pokonasz 7-0.

Wyrusz bez skazy, a otrzymasz wycieczkę do latarni morskiej i specjalne nagrody, w tym nową broń Adepta. Mają one dodatkowe premie do statystyk, co czyni je jednymi z najbardziej pożądanych przedmiotów, jakie możesz zdobyć.

Aby dołączyć, potrzebujesz trzyosobowej drużyny, ponieważ nie będziesz mógł polegać na kojarzeniu partnerów. Jak możesz sobie wyobrazić, biorąc pod uwagę powyższy zarys, będziesz chciał sprowadzić najlepszych możliwych kolegów z drużyny i wyposażenie, ponieważ wszyscy strzelają, aby uniknąć nawet jednej straty. Na szczęście nadal możesz zdobywać nagrody, uczestnicząc w Próbach, nawet jeśli przegrasz, więc koniecznie porozmawiaj ze Świętym-14, aby otrzymać odpowiednią nagrodę przed rozpoczęciem, a następnie wydaj wszystkie zdobyte żetony Prób przed cotygodniowym resetem 10 sierpnia, kiedy wygaśnie.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/trials-of-osiris-rewards-this-week-in-destiny-2-september-2-6/1100-6507079/?ftag=CAD-01-10abi2f