Nadszedł czas zbrodni! Frog Detective: The Entire Mystery jest już dostępny z PC Game Pass


Streszczenie

  • Jesteś detektywem i żabą, a czas rozwiązać kilka zagadek!
  • Przepytaj podejrzanych, znajdź wskazówki i przejrzyj swoją (rzekomo bezużyteczną) lupę
  • Dostępne po raz pierwszy w ramach Game Pass na PC!

Witam wszystkich fajnych kotów i kociąt czytających teraz ten wpis na blogu. Nazywam się Grace Bruxner, jestem dyrektorem kreatywnym Żaba detektyw który powstał we współpracy z naszym studiem Worm Club. Możesz pomyśleć: „To jest dziwna gra promująca Xbox PC Game Pass…” i miałbyś rację. Jednak jest to również arcydzieło i najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono (nie walcz ze mną), więc pomyślałem, że przedstawię ci, o co chodzi w tej serii.

Żaba Detektyw: Cała tajemnica grasz jako drugi najlepszy śledczy na świecie. Przepytaj podejrzanych, znajdź wskazówki, przejrzyj (podobno bezużyteczną) lupę i rozwiąż trzy ekscytujące tajemnice. Pierwsza tajemnica to zagadka wielkości kęsa, w której Detektyw Żaby zmierza na odległą wyspę, na której pojawiły się doniesienia o bardzo strasznym duchu. Czy naprawdę w grę wchodzi nadprzyrodzona siła, czy może dzieje się coś jeszcze bardziej złowrogiego? Lub (bardziej prawdopodobne) w ogóle nic złego. Poczuj głupotę, która stworzyła Żaba detektyw w nowoczesną klasykę indie.

Hot off the case, Frog Detective nie ma czasu na odpoczynek! Czas rozwiązać sprawę niewidzialnego czarodzieja, w której nasz grzeczny detektyw zabrał się do Warlocka Woodsa, gdzie parada została zrujnowana tuż przed jej rozpoczęciem. Wyposażony w oszałamiającą nową technologię notebooków i wprowadzenie kultowego charakteru, Żaba Detektyw: Cała tajemnica jest jeszcze bardziej napakowana akcją niż pierwsza przygoda.

Wiać

Trzecia i ostatnia sprawa, Korupcja w hrabstwie Cowboy, jest największą z dotychczasowych spraw Detektywa Żaby. Fani od lat prosili o ten wniosek, a my sprawiliśmy, że warto było czekać. Napakowany śmiechem, zwrotami akcji, straszeniami i wstrząsami, trzeci przypadek jest szczytem tego, co Żaba detektyw może być. Zaczniesz od udania się do Cowboy County, gdzie poproszono detektywa żaby o pomoc w znalezieniu szeryfa dla miasta. W dniu przyjazdu sprawa została już rozwiązana i wygląda na to, że zabawa się skończyła, zanim się zaczęła. Nie martw się jednak, ponieważ nowy szeryf ma zadanie dla detektywa – rozwiązać pierwszą prawdziwą zbrodnię, jaką kiedykolwiek widziało społeczeństwo. Ale coś tu jest nie tak… Czy możesz dowiedzieć się, co jest nie tak, zanim będzie za późno?

Zeszyt

Wszystkie trzy przypadki zostały po mistrzowsku ocenione przez wspaniałego Dana Goldinga. Ścieżka dźwiękowa jest tak wspaniała, że ​​w porównaniu z nią czuję się skrępowany, ale zapewniono mnie, że wszystkie trzy przypadki są przyjemnością do grania. Żaba detektyw można grać samemu, ale zalecamy przyprowadzenie kilku znajomych i wspólne granie na kanapie, czytanie dialogów i występy.

Jeśli to brzmi dla ciebie zabawnie, możesz grać Żaba Detektyw: Cała tajemnica teraz z Game Pass na PC.

Mam nadzieję, że podobają Ci się nasze głupie przygody i jestem bardzo podekscytowany, że mogę przedstawić grę nowej publiczności!

Żaba Detektyw: Cała tajemnica

Xbox Live

Żaba Detektyw: Cała tajemnica

Klub robaków

Jesteś detektywem i żabą, a nadszedł czas, aby rozwiązać 3 ekscytujące zagadki! Po raz pierwszy wszystkie 3 futerały Frog Detective są dostępne w jednym pakiecie. Graj jako najlepszy śledczy numer 2, znajdując wskazówki, przesłuchując głupich podejrzanych i patrząc na rzeczy przez szkło powiększające. Niektórzy przeciwnicy nazwali szkło powiększające „bezużytecznym”, ale co oni wiedzą? W przypadku 1, The Haunted Island, leniwiec od tygodni jest nawiedzany przez tajemniczego ducha, którego nikt nie może wytropić. Nawet po zatrudnieniu zespołu naukowców-duchów zagadka nie jest bliżej rozwiązania. Na szczęście dla tego tropikalnego lenistwa i nieszczęśliwego dla tego nieznośnego ducha, Frog Detective jest tutaj, aby rozwiązać sprawę! Haunted Island to pierwsza część tej nagradzanej serii, a ta niewielka tajemnica zapoczątkowała międzynarodową obsesję kultu świata Frog Detective. W drugiej zagadce, The Case of the Invisible Wizard, podążamy za detektywem do Warlocka Woodsa, gdzie złośliwie zniszczono uroczystą paradę dla ich najnowszego sąsiada. Teraz sąsiada nigdzie nie widać, a miasto jest w ruinie. Czy Frog Detective może dotrzeć do sedna rzeczy? Mamy nadzieję, że tak, w przeciwnym razie gra byłaby bummerem. W ekscytującym finale serialu, Corruption at Cowboy County, Detektyw i Lobster Cop mają za zadanie rozwiązać zagadkę miasta bez szeryfa. Ale nie wszystko jest takie, jak się tutaj wydaje, gdy zaskakująco proste rozwiązanie sprawy ujawnia złowieszczy schemat. Może jednak zbrodnia jest prawdziwa… Ta ostatnia tajemnica jest pełna zwrotów akcji, prawdziwy list miłosny do fanów Frog Detective. Frog Detective: The Entire Mystery to przyjazna rodzinie, ale dowcipna wersja gatunku gier detektywistycznych. Rozwiąż zagadki samodzielnie lub graj z przyjaciółmi, na zmianę czytając dialog. Myślisz, że możesz złamać sprawę?

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/28/its-crime-time-frog-detective-the-entire-mystery-is-available-now-with-pc-game-pass/