Nadszedł czas świąt Bożego Narodzenia w nowej aktualizacji GODDESS OF VICTORY: NIKKE!


Od czasu oficjalnej premiery w listopadzie GODDESS OF VICTORY: NIKKE przyciągnęła wielu fanów anime, urządzeń mobilnych, gier RPG i strzelanek w Japonii, Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Gra osiągnęła najwyższe miejsca w Google Play i Apple App Store, gdzie obecnie ma imponującą ocenę 4,7 na 5 gwiazdek z ponad dwudziestoma tysiącami recenzji. Gra zawiera piosenkę przewodnią Sawano Hiroyuki, człowieka stojącego za oryginałem Atak na Tytana motyw.

Projekt graficzny i żywe efekty wizualne są dziełem Kim Hyung Tae z Shift Up, ilustratora i projektanta gier NIKKE i Stellar Blade, co z pewnością spodoba się każdemu fanowi anime. W połączeniu z najnowszą aktualizacją teraz jest idealny moment, aby zostać najnowszym dowódcą NIKKE i uratować świat.

Powiedz mi więcej…

To, co sprawia, że ​​GODDESS OF VICTORY: NIKKE jest wyjątkowa, to podwójne strategie bycia strzelanką opartą na kolekcjonerskiej grze karcianej. Gra jest łatwa do grania w ruchu, z intuicyjnym sterowaniem i różnymi stylami rozgrywki, w tym rozwiązywaniem zagadek i bitwami w trybie współpracy.

Połączenie walki w czasie rzeczywistym i strategii sprawia, że ​​gra jest przystępna, a jednocześnie zachowuje poziom wyzwania dla bardziej taktycznych dowódców. Zbieranie kart da ci dostęp do nowych, potężnych broni i postaci. Istnieje sześć rodzajów broni, od karabinów szturmowych po wyrzutnie rakiet i karabiny snajperskie, z których każdy ma swoje mocne i słabe strony. Dalszy rozwój strategii to rodzaje postaci (wybuchowa, wspierająca lub defensywna), które należy wziąć pod uwagę podczas formowania drużyny jako dowódcy

OBRAZ

Kontrast delikatnego stylu anime z hardkorową scenerią science-fiction oferuje graczom nowe wrażenia. Perspektywa trzeciej osoby, prosty interfejs użytkownika i sterowanie jedną ręką nadają grze wyjątkowy charakter i sprawiają, że NIKKE jest niezwykle łatwy do zdobycia i grania. Podczas gdy gra zaczyna się dość łatwo dzięki doskonałemu samouczkowi wprowadzającemu, gigantyczni wrogowie i epickie bitwy z bossami wymagają strategicznego myślenia, koordynacji drużyny i przygotowania.

OBRAZ

Więc co nowego?

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia deweloper Level Infinite wydał najnowszą aktualizację gry, zatytułowaną „Miracle Snow”. Nadeszła zima, a okres świąteczny przynosi nowe postacie, nagrody, wydarzenia w grze, nową historię i nie tylko. Ostatnimi członkami drużyny, którzy dołączyli do drużyny, są Rupee, zakupoholiczka z karabinem elektrycznym, która chce zapomnieć o wojnie dzięki małej terapii detalicznej, oraz Neve, snajper z zamiłowaniem do niedźwiedzi polarnych, dostępny tylko w ramach tego ograniczonego czasowo wydarzenia .

Historia zaczyna się od świątecznego cudu. N102, agent NIKKE, którego pamięć zwykle resetuje się każdego ranka, w jakiś sposób pamięta teraz wszystko. Kiedy zaczynasz pomagać N102 w tworzeniu nowych wspomnień, ona decyduje, że chce poznać swoją matkę z czasów, gdy była jeszcze człowiekiem. Jak możesz sobie wyobrazić, przygotowuje to scenę dla ekscytującej historii z kilkoma zwrotami akcji.

Wydarzenie Miracle Snow rozpoczęło się 8 grudnia i potrwa do 28 grudnia. Level Infinite rozdaje również nagrody w ramach swoich akcji #PierwszeBoże NarodzeniezNikke kampania zachęcająca graczy do udostępniania treści związanych z grą w sieci.

Pobierz teraz NIKKE i rozpocznij swoją podróż jako ich najnowszy dowódca, aby ocalić świat przed zagrożeniem ze strony Rapture już dziś.

Źródło : https://www.ign.com/articles/its-christmas-time-in-the-new-goddess-of-victory-nikke-update