Nadchodzi Nowy Rok w nowych nagrodach EA Play!


Nie ma lepszego sposobu na świętowanie nowego roku niż członkostwo EA Play, a nie ma lepszego czasu na dołączenie niż teraz. Członkowie EA Play otrzymują do 40 godzin lub więcej wersji próbnych niektórych najnowszych gier EA, takich jak ekscytująca Need for Speed ​​bez ograniczeń.

Ponadto członkowie otrzymują nieograniczony dostęp do najlepszych gier, takich jak Pole bitwy 2042 oraz Legendy siatki poprzez The Play List, z możliwością grania w pełne wersje każdej zawartej gry.

W tym miesiącu abonenci mogą również skorzystać z 10% zniżki EA Play na 2023 rok Martwa przestrzeń, klasyczny survival horror science-fiction, przebudowany od podstaw, aby zapewnić głębsze i bardziej wciągające wrażenia oraz ulepszenia rozgrywki. Członkowie Game Pass Ultimate, którzy niecierpliwie czekają na remake Motive, mogą również otrzymać dodatek EA Play Add-On Bundle Perk dla oryginału z 2008 roku Martwa przestrzeńdając im dostęp do wcześniej wydanych DLC, które pomogą im lepiej przetrwać okropności, które czekają na Isaaca Clarke’a na pokładzie USG Ishimura.

Abonenci EA Play mają jeszcze więcej zawartości kosmicznej! Od teraz do 20 stycznia abonenci Xbox mogą śledzić przygody Cala w galaktyce STAR WARS Jedi: Upadły Zakon z Ulepszeniem Deluxe, oferującym skórkę kosmetyczną dla BD-1, artbook i nie tylko.

Prezenty nigdy się nie kończą w EA Play, a zawartość i nagrody dla członków w tym miesiącu obejmują:

  • Pole bitwy 2042 Skórka broni ziem rzadkich dla M5A3 – od teraz do 1 lutego
  • Legendy Apexa Amulet Łuk Złotej Broni – od 17 stycznia do 13 lutego
  • NHL 23 Zestaw WOC Chel Heritage – od teraz do 31 stycznia
  • FIFA 23 Zestaw Sami Al-Jaber Tifo bohatera FUT – od teraz do 31 stycznia
  • FIFA 23 Zwiększenie PD sezonu 3 FUT – od teraz do 3 lutego
  • FIFA 23 Zimowa odzież i monety VOLTA Fantasy – od teraz do 3 lutego
  • FIFA 23 Czerwona i złota opaska Pro Clubs Shogun – od teraz do 3 lutego
  • Madden NFL 23 Pakiet styczniowy MUTTeraz do 6 lutego
  • Madden NFL 23 Styczniowy zestaw próżności The Yard – od teraz do 6 lutego
  • Legendy GRID Styczniowe wydarzenie EA Play – od teraz do 30 stycznia

Członkowie Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymują EA Play bez dodatkowych kosztów wraz z subskrypcją Game Pass. Członkowie mogą korzystać ze wspaniałych korzyści dla graczy, w tym wyzwań i nagród w grach, odblokowywania specjalnej zawartości tylko dla członków, wersji próbnych wybranych zupełnie nowych tytułów, dostępu do kolekcji ulubionych serii i najpopularniejszych tytułów EA oraz 10% zniżki na zakupy Electronic Cyfrowe treści artystyczne.

Odwiedź stronę EA Play, aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco z najnowszymi informacjami z EA Play, śledź EA Play na Facebooku, Instagramie lub Świergot. Warunki korzystania z usługi można znaleźć na stronie EA.com/EA-Play/Terms.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/20/a-new-year-rings-in-new-ea-play-rewards/