Nadchodzi nowa gra South Park, dokuczana kupąTHQ Nordic dopełnił swoją prezentację 12 sierpnia, nieco drażniąc nową grę South Park w trakcie prac.

Dokuczanie składało się z logo South Park Digital Studios i bajtu dźwiękowego ulubionej przez fanów postaci Randy’ego Marsha podczas szczególnie… wysokiego napięcia, zanim powiedział „Nadchodzi”. Powiedzmy, że można spokojnie założyć, że ta nowa gra będzie miała wystarczającą ilość toaletowego humoru dla powracających fanów South Park.

Informacja ta pojawia się długo po tym, jak THQ początkowo utraciła prawa wydawnicze do South Park: The Stick of Truth w ramach sprzedaży firmie Ubisoft, kiedy ogłosiła upadłość w 2013 roku. i marka została pozornie odrodzona. W pewnym sensie ta nowa gra South Park to prawdziwa chwila zataczania kręgu.

Niewiele więcej wiadomo o grze w tamtym czasie, w tym o jej tytule, dacie premiery, o tym, jakie studio będzie nad nią pracowało, a nawet o tym, jaki będzie to gatunek gry, biorąc pod uwagę, że najnowszymi grami South Park były RPG. Po nabyciu praw wydawniczych do gry South Park: The Stick of Truth, opracowanej przez należącą do Microsoftu firmę Obsidian Entertainment, firma Ubisoft wydała grę w 2014 roku, a jej kontynuacją została opracowana wewnętrznie, South Park: The Fractured But Whole. 2017. Od tego czasu niewiele było wiadomości na temat gier South Park, pomimo ich popularności.

W innym miejscu swojej prezentacji firma THQ Nordic zaprezentowała również reboot serii survival horrorów Alone in the Dark oraz zupełnie nową grę wyścigową Wreckreation, która ma odwagę połączyć Burnout Paradise i Trackmania w jednym pakiecie.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/new-south-park-game-coming-teased-with-poop/1100-6506462/?ftag=CAD-01-10abi2f