Najnowsze gry i akcesoria do Nintendo Switch w maju i czerwcu 2023 roku

Nadchodzące gry i akcesoria do Nintendo Switch w maju i czerwcu 2023 roku

W najbliższym czasie nie pojawią się żadne duże gry, w tym najbardziej oczekiwana gra wszechczasów – Zelda. Nintendo skupia się na uzupełnianiu swojej oferty gier, które trafią do sprzedaży detalicznej w nadchodzących tygodniach, w tym kilku wybranych przez nich najważniejszych gier, a także wielu innych gier i akcesoriów, które wkrótce zostaną wprowadzone na rynek.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – 12 maja

Duży moment dla fanów serii Zelda – po ponad sześciu latach od premiery Breath of the Wild, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom w końcu daje nam kontynuację, na którą wszyscy czekaliśmy. Jest jeszcze tak wiele do nauczenia się o tej grze, ale dla tych z Was, którzy już wiedzą, że chcą zamówić w przedsprzedaży, Nintendo zapewnia więcej opcji zamówienia w przedsprzedaży.

LEGO 2K Drive – 19 maja

Ekscytująca perspektywa dla fanów gier LEGO – LEGO 2K Drive to zupełnie nowa przygoda z otwartym światem, w której gracze mogą „ścigać się w dowolnym miejscu, bawić się z każdym, budować swoje wymarzone przejażdżki i pokonywać obsadę zwariowanych rywali wyścigowych dla upragnionych Niebiańskie trofeum!” W grze zasiądziesz za kierownicą zmieniających się pojazdów, które dają swobodę płynnej jazdy po pasjonujących torach wyścigowych, terenach terenowych i otwartych wodach. Premiera gry 19 maja, a zamówienia przedpremierowe są już otwarte.

Fitness Circuit – 25 maja

Konsole Nintendo i gry fitness naprawdę idą w tych dniach ręka w rękę, więc nic dziwnego, że kolejna jest gotowa jeszcze w tym miesiącu. Fitness Circuit jest przeznaczony do grania przez zaledwie dziesięć minut dziennie, trzy razy w tygodniu, zapewniając szybkie przyspieszenie treningu, naprzemiennie z ćwiczeniami aerobowymi i siłowymi. Celem jest spalenie kalorii, zwiększenie wytrzymałości i poprawa siły mięśniowej w krótkim czasie, więc jeśli szukasz kolejnej poprawki fitness, to może dobrze załatwić sprawę.

Loop8: Summer of Gods – 6 czerwca

Loop8: Summer of Gods to intrygująca, podróżująca w czasie gra RPG o dojrzewaniu, osadzona w Japonii lat 80. Wkrocz w życie Nini, świeżo upieczonej nastolatki, która przybywa do uroczego japońskiego miasteczka Ashihara w sierpniu 1983 roku. Poznaj miasto, zaprzyjaźnij się z jego mieszkańcami i zmierz się z Kegai w turowych bitwach, których wynik zależy od relacji zbudowałeś i decyzje, które podjąłeś. Użyj specjalnego połączenia Niniego z bogami, aby zresetować świat, a każda pętla pozwala Niniemu i jego sojusznikom przeżywać ósmy miesiąc w kółko, dopóki nie zrobią tego dobrze… lub Kegai całkowicie ich pokonają.

Sonic Origins Plus – 23 czerwca

Sonic Origins Plus pojawi się na Switchu 23 czerwca, przynosząc ze sobą cztery zremasterowane gry. Kolekcja zawiera Sonic the Hedgehog, Sonic 2, Sonic 3 & Knuckles oraz Sonic CD w jakości HD z całkowicie nowymi animacjami początkowymi i końcowymi. Pojawią się również wydane wcześniej dodatki, takie jak Extreme Missions, Mirror Mode, dodatkowe ramki ekranu, nowe animacje postaci w menu, dodatkowa muzyka z innych tytułów Sonic – i możesz nawet grać jako Amy! Zamówienia w przedsprzedaży na tę fizyczną kolekcję są już dostępne.

Nowe akcesoria do Twojego przełącznika

Oprócz gier, Nintendo wprowadza również wiele nowych akcesoriów do Switcha. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie, a także przewodniki dla kupujących, jeśli szukasz czegoś konkretnego.

Pamiętaj, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Źródło: Nintendo Life.