Nadchodząca łatka do Helldivers 2 obiecuje ponad 100 zmian i poprawek

Następna łatka do Helldivers 2 zapowiada się na poważną aktualizację, a deweloper Arrowhead obiecuje ponad 100 zmian i poprawek w grze. W poście na Discordzie Helldivers menedżer społeczności Twinbeard przedstawił przegląd tego, czego można się spodziewać po aktualizacji , który ma zostać wydany w przyszłym tygodniu.

Znaczące zmiany i poprawki

Oprócz ponad 100 zmian i poprawek, łatka wycofuje patrole i częstotliwość odradzania się po otrzymaniu opinii społeczności na temat zmian wprowadzonych w poprzednich łatkach. Obiecano także lobby dostępne tylko dla zaproszonych, rozwiązanie problemu nieograniczonej liczby granatów i dostępność super próbek na szóstym poziomie trudności, co powinno uczynić je bardziej dostępnymi dla większej liczby graczy.

Widoczne linie zaopatrzenia i ataku

Kolejnym mile widzianym ulepszeniem będzie widoczność linii zaopatrzenia i źródeł ataków. Obecnie planety widoczne na mapie galaktycznej mają między sobą niewidzialne linie wyznaczające drogę do wyzwolenia. Ponieważ Helldivers 2 nie podkreśla tego mechanizmu, większość graczy często ignoruje skupienie się na nowych, głównych misjach.

Pozytywne skutki ogłoszenia

Społeczność Helldivers z radością przyjmuje tę wczesną wiadomość o łatce i wzywa Arrowhead, aby po wcześniejszych rozczarowaniach poświęciła więcej czasu na aktualizacje i obligacje premium. „Najwyższy czas, abyśmy coś wam podarowali” – oznajmił Twinbeard w poście na subreddicie Helldivers.

Nowa więź bojowa o tematyce dżungli

Helldivers 2 otrzyma nowe, inspirowane dżunglą gry Warbond Viper Commandos już 13 czerwca. Arrowhead odpowiedział na opinie na temat Obligacji Wojennych w Helldivers 2 i odpowiednio zmienił swoje podejście. Studio zwolniło tempo wydawania Obligacji Wojennych, aby udoskonalić projekty przed wydaniem.

Następny tydzień będzie zatem ważny dla Helldivers 2, wraz z pojawieniem się rewolucyjnej łatki i Obligacji Wojennej w tym samym czasie. Oznacza to początek nowego sposobu pracy dla Arrowhead i rytmu aktualizacji gry.

Źródło: www.ign.com